Kali hodnotí tento rok: 2020 nebol úplne zábavný, práve naopak

Kaliho slovo má v slovenskom rape, ale aj celkovo v slovenskom mediálnom priestore veľkú silu. Nečudo, tento interpret už dávno presiahol hranice žánru, ktorému sa pôvodne venoval. A dôležité je, že má čo povedať a ľudia ho počúvajú. Aktuálne sa rozhovoril o tom, čo nás postretlo v roku 2020, pričom všetci vieme, že rok, ktorým si aktuálne prechádzame, nie je ani zďaleka jednoduchý. Mnohí ho ale berú ako výzvu. A to je dobrý mindset.

Kali sa prihovoril svojim priaznivcom na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde ho sleduje približne 300 tisíc ľudí. Bol úprimný a písal od srdca, tak ako je tu u neho už zvykom. A zároveň je to jeden z dôvodov, prečo ho obľubuje toľko ľudí. „Začnem asi tým, že rok 2020 nebol úplne zábavný a jednoduchý, práve naopak. Prešli sme si a stále prechádzame ťažkým obdobím. Ale skúsme teraz na chvíľu zabudnúť na to zlé a spomeňme si na to pekné,čo nás v tomto roku stretlo,“ začal svoj prehovor, pričom hneď po publikovaní príspevku sa začali pod postom kopiť mnohé reakcie od Kaliho priaznivcov. Tí sú po väčšine vďační, že s nimi rapper pravidelne zdieľa svoje pocity.

„Ja som prišiel o koncerty,o možnosť baviť svojich fans a robiť,čo ma baví a napĺňa.Na druhej strane mám ovela viac času na svoju rodinu a to mi v tomto roku robilo a robí najväčšiu radosť. Možno by som práve niekde hral a prišiel o prvé kroky svojej dcérky, o prvé slová,“ zakončil, pričom priamo prešiel do toho, že spolu s jedným digitálnym operátorom priniesol pre svojich fanúšikov, a vlastne pre všetkých ľudí, vianočnú súťaž.

Zapojiť sa do nej môže každý na jeho profile na Instagrame. Cieľom je to, aby Kali a organizátori priniesli hudbu do vašich domovov v čase, kedy je nereálne, aby sme sa všetci stretávali na koncertoch. Ide o peknú ideu, ktorá niekomu dozaista spríjemní vianočné sviatky. A Kali nezabúda pravidelne ďakovať ľuďom za podporu, ktorej sa dočkal na novom albume Lepší, ktorý vyšiel v tomto kalendárnom roku. Rovnako tak je na mieste napísať, že Kali aj v roku 2020 na albume mal čo ponúknuť.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Frayer Flexxking a Shimmi považujú holú ženu za najkrajšiu (VIDEO)

Foto: Kali, profil na Instagrame, archív

Odporúčame