Frayer Flexxking a Shimmi považujú holú ženu za najkrajšiu (VIDEO)

Flexking a Shimmi, kombinácia interpretov, ktorú by ste možno na jednom tracku nečakali. O to zaujímavejšie ich feat ale je. Aktuálne dali dokopy svoje sily na skladbe, ktorý nesie názov „HOLA“. Ak by ste si mysleli, že chalani zalovili v španielskych pozdravoch, budete na omyle. „Hola“ totiž znamená po španielsky „Ahoj“, čo ale v tomto prípade nie je význam, s ktorým rapperi pracujú.

Flexking a Shimmi tvoria vibe

Prvé, čo nám po vypočutí skladby „HOLA“ napadne je, že tento song má naozaj zaujímavý vibe. Prepracovaný videoklip a kombinácia Shimmiho s Frayerom Flexkingom. Obaja sú typologicky rozdielni interpreti, ktorým to ale v jednom celku, prinajmenšom v tomto prípade, funguje naozaj dobre.

„Robím si z teba srandu, viem, že sa chovám jak dement,“ znie jeden z barov Frayera Flexkinga. Frayer ide v tomto tracku do hĺbky, pričom nechýbajú ani prvky story tellingu. Do toho Shimmi, ktorého ak počúvate pravidelne, tak viete, čo od neho môžete čakať.

Nesklamal ani v tomto prípade. Celkovo, v prípade tracku „HOLA“ môžeme hovoriť o pohodovej skladbe, ktorá sa hodí skôr do chillu, do pokoja. Nejedná sa o hypeovačku plnú nákladov a energie, ako sme najmä u Flexkinga zvyknutí.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com/BLAS

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.