Kali, Čis T, P.A.T., Majself, Nik Tendo so Zayom, Pater z MPP či nevydaná sloha z Precedensu. Aj toto priniesol posledný víkend

Ako už býva zvykom, najbohatším obdobím, čo sa týka vydávania skladieb, je víkend. Výnimkou nebol ani tento týždeň a my sme sa dočkali ďalšej nálože rapových skladieb. Novinky určite potešili fanúšikov každého rapového štýlu, pretože repertoár noviniek je naozaj široký.

Už tradične trendy ovláda Kali. A opäť mu na to stačilo len pár hodín. Kali už dlhšie avizoval zaujímavú novinku, na ktorej sa spoločne s ním predstavili Mišo Biely a Čis T. Skladba nesie názov Taká Tá a produkoval ju samozrejme Peter Pann. Dočkali sme sa hitu tohto leta?

Pri vydávaní albumu Precedens sa pomerne dosť riešila aj situácia okolo nevydanej slohy Majka Spirita na skladbe Najlepší Kamarát. Aj Ego aj Majk svoju verziu už prezentovali, teda sa ku tomu už bližšie vracať nebudeme. My sme sa konečne dočkali aj oficiálneho zverejnenia Spiritovej slohy.

Album Yak Orol od legendy slovenskej scény už je v predaji, takže podporiť ho môžeš aj ty. Cez víkend sme sa dočkali ďalšej ukážky v podobe skladby Detský Plač, na ktorú si Čis T pozval člena Pozor Records – Pouličného Autora Tónov. Na produkcii nájdeme ďalšiu legendu, tentokrát od západných susedov. Nejedná sa o nikoho iného, ako o DJ Wicha.

Za necelý deň to do trendov dotiahol so svojou avizovanou novinkou aj Majself. Čoraz viac obľúbený interpret vydal skladbu s názvom Mám To Rád, ktorá je predzvesťou Majselfových slov, že sa hudobne začne uberať aj smerom, na ktorý možno jeho skalní fanúšikovia zvyknutí neboli. Na produkcii je talentovaný Hoodini.

Dvojicu mladých raperiek Niki Alter a Ailin Ace sme vám predstavili len nedávno. Je dobré, že dievčatá vo svojej tvorbe nezaháľajú a hneď tu máme ďalšiu novinku, ktorá nesie názov OMG. Track už tradične produkoval Gonzi Beatz.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Keď Strapo spojil sily s „Čekym". Song „2LÁK" obsahuje veľa právd

https://www.youtube.com/watch?v=OfAejoWaksU

Pri newschoole ostaneme aj naďalej. Nik Tendo a Zayo vydali novú skladbu Cash Money. Kombináciu tejto dvojice sme mohli počuť napríklad aj na Yzomandiasovom albumu TTBB, na ktorej sa však okrem nich predstavili aj Viktor Sheen, Karlo a samozrejme aj Yzomandias. Tentokrát sme sa dočkali tracku, kde je výlučne táto dvojica a výsledok môžte posúdiť sami.

Pomaličky sa blížime k záveru dnešného článku. Na ďalšej novinke tu máme člena formácie MPP – Patera. Ten vydal skladbu s názvom MontanaTony, ktorú mu odprodukoval tiež člen MPP, Prince Marock.

Odporúčame