Keď Strapo spojil sily s „Čekym“. Song „2LÁK“ obsahuje veľa právd

Keď sa slovenská rapová stálica Strapo spojí s hudobnou osobnosťou ako je Marián Čekovský, viete, že vznikne song, ktorý si budeme pripomínať ešte niekoľko rokov. A takáto spolupráca vznikla v roku 2015, keď sa obaja predstavili na skladbe „2LÁK“. Poďme sa na tento track pozrieť zblízka.

Strapov album Versus baví dodnes

Skladba „2LÁK“, ktorú sme sa rozhodli vám pripomenúť, je súčasťou Strapovho albumu Versus, ktorý uzrel svetlo sveta v roku 2015. A môžeme konštatovať, že baví dodnes. Jednak sa v ňom skrýva veľká rapová kvalita, pričom Strapo tam naloží spôsobom, o ktorom by sme sa mohli rozprávať prakticky stále.

Súčasťou tohto hudobného projektu je aj song „2LÁK“, kde Strapove slohy dopĺňa refrén od všestranného slovenského hudobníka Mariána Čekovského. Kombinácia populárnej hudby, v tomto prípade spevu, a rapu, je niečím, čo v tomto prípade dokonalo funguje.

A to nemusíme hovoriť o výpovednej hodnote tohto songu. „Predstav si že si ja,
a sleduj svet okolo teba, že jak mení sa, cítiš jak beží čas, až tak, že nedýchaš, a ľudí, ktorých miluješ už vôbec nestíhaš, ani to neskrývaš,“ a takýchto myšlienok je tam viacero.

Tento raz nejdeme polemizovať o tom, kedy a či bude nový Strapov album, o ktorom sa viackrát šepkalo v kuloároch. Každopádne, od tohto interpreta sa už teraz tešíme na novú hudbu. Ako zvykne hovoriť, bude to štípať.

Čítaj taktiež toto: Čo vznikne, keď Kali a Separ spoja svoje sily? A prečo to prakticky vždy dopadá rovnakým spôsobom? Dozvieš sa, keď klikneš na tento odkaz

A ak si nielen rapový fanúšik, ale ideš si poriadne aj tvorbu od Marvel Studios, tak neváhaj kliknúť na tento odkaz. Známe meno z americkej rap game sa totiž predstavilo v seriáli She-Hulk. Video ťa poriadne rozhýbe!

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Keď majstri referencií Pil C a Fobia Kid pozdravili princezné

Photo credits: Instagram/OfficialStrapo

Odporúčame