Je reálne, že Zayo čoskoro vydá track s Tekashim?

Zayo, člen slovenského rapového zoskupenia Haha Crew bude čoskoro možno diskutovanejší, ako by sám čakal. Vo veľkom sa totiž špekuluje o tom, že tento stále pomerne mladý raper už čoskoro vydá track s ospevovaným Američanom Tekashim. Slovák čo-to naznačil na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, poďme sa pozrieť na to, čo je skutočne vo veci.

Tekashi je momentálne v domácom väzení, to všetci vieme. Všetci vieme aj to, že 6ix9nineov najnovší track GOOBA prekonal hranicu 100 miliónov a pokračuje vo valcovaní hitparád po celom svete a trendov na platforme YouTube. Keď to preženieme, tak väčšina svetových raperov by teraz chcela urobiť s Tekashim spoluprácu. Dúhový raper je jednoducho in a jeho hviezda svieti jasno.

Málokomu sa s ním ale podarí spolupracovať. V slovenských kruhoch sa začalo špekulovať o tom, či Tekashi nebude spolupracovať so Zayom z Haha Crew. V minulosti už chalani z Haha Crew so 69 spolupracovali, vyšlo aj pár skladieb, ktoré mali pomerne veľký úspech medzi priaznivcami (nielen) na Slovensku a v Českej republike.

Prečo vznikajú dohady? Zayo na svojom príbehu na sociálnej sieti Instagram zverejnil screen z konverzácie, kde sa s Tekashim dohaduje o vytvorení skladby. Tekashi sa ho pýta, či s ním chce Zayo urobiť song, pričom si pýta Slovákov mail a tvrdí, že mu „niečo“ pošle. Ako sa ale zdá, jedná sa o konverzáciu, ktorá nie je najaktuálnejšia, pretože Instagram prešiel viacerými vizuálnymi zmenami.

Avšak, ku screenu je pridaný popis – Ready?, a teda PRIPRAVENÝ?, ktorý tam Zayo pridal. To otvára tému toho, že by skutočne tento slovenský raper mohol niečo s veľkou svetovou hudobnou hviezdou urobiť. Vec začal včera riešiť portál Refresher, ktorý oslovil aj samotného Zaya, pričom člen Haha Crew zľahka naznačil, že niečo sa chystá a plánuje, ale ešte nemôže povedať.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
5 typov ľudí, ktorí mi kazia náladu na (takmer) každom rapovom koncerte

Ako sa hovorí, bez vetra sa ani lístok nepohne, pričom Zayo by zrejme nehazardoval so svojou rozvíjajúcou sa značkou tým, že by klamlivo napínal ľudí o možnej spolupráci s Tekashim. Skôr je reálnejšie, že Zayo, prípadne Haha Crew skutočne niečo s Tekashim chystajú. 6ix9ine má stále na Slovensko veľké napojenie, má tu priateľov a predovšetkým minmálne jeho kontakt s labelom FCK THEM a Yakshom je neodškriepiteľný. 69 má dobré vzťahy aj s chalanmi z Kontrafaktu, ktorí ho spomínajú aj na novom albume Real Newz.

Foto: Zayo, YouTube

Odporúčame