Horúce novinky domáceho rapu: Yzo & Nik, Radikal Chef a Renne Dang

Yzomandias

Toto sú novinky domáceho rapu (Zdroj: Instagram.com/radikal_chef + YouTube.com/Renne Dang, Milion Plus)

#Topole a iné alergoidné záležitosti už prejavili svoju plnú zlobu, čo pomále značí finále aktuálnej jari. Za oknami to čoraz viac začína vyzerať na letné počasie a k tomu patria aj zásoby novej hudby. Nielen, že sme dostali nejaké tie klipy na staršie veci, máme tu aj úplne novú muziku. Máme tu pre teba konkrétne rovno tri nové klipy, ktoré nám uvarili naši domáci raperi zo Slovenska a Českej Republiky.

Si ready? Poďme sa na to spoločne pozrieť!

Yzomandias a Nik Tendo sú dvojité potiaže!

Raketová česká rapová dvojica Yzomandias a Nik Tendo sa vrátila s novým videoklipom k ich stále pomerne nedávnemu albumu Kruhy&Vlny. Ide konkrétne o skladbu „Double Trouble“, čo je jeden z vôbec najobľúbenejších trackov spomínaného projektu, ktorý patrí medzí to najkvalitnejšie, čo sme za poslednú dobu z českej scény dostali.

Album nedávno dostal aj svoju deluxe verziu, ktorá vyšla von v podobe projektu Kruhy & Vlny (217 Twins Edition). Ak si ho ešte nepočul/-a celý, rozhodne odporúčame!

Radikal Chef je rapový DaVinci

Nie je to tak dávno, čo sme Radikal Chefa mohli počuť na feate „Full Speed“ na novom albume Majka Spirita, alebo napríklad aj na jeho nedávnom sólo tracku s názvom „Euro Boy“. Ani sme sa nenazdali a potešil nás ďalšou chuťovkou, ktorá do našich uší dorazila v podobe skladby „Ghetto House Baby“.

„Toto si zaslúži ohne… Radikal zas navaril a nesklamal!“ Takto sa v komentároch pod novým videoklipom vyjadril jeden z fanúšikov a my nemôžeme urobiť nič iné, iba mu rozhodne dať za pravdu!

Renne Dang dáva von nový album

Ešte začiatkom apríla sme sa dočkali vôbec prvého oficiálneho klipu k vtedy ešte iba chystanému albumu od Renneho Danga. Išlo o silne emotívnu a fresh skladbu s názvom „Amen“, na ktorej si zahosťoval samotný Rytmus.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Sex a romantika featuring rapová hudba: Ktoré skladby vybrať k súloži?

Na jeho nový album s názvom Navzdory sme čakali naozaj netrpezlivo, počas čoho sme sa dočkali aj ďalšieho videoklipu. Dnes sme však do tretice dostali tretí klip, tentokrát ku skladbe „Komfort“ a album už dnes v noci dorazí na streamovacie služby.

My si to rozhodne hneď pôjdeme vychutnať a tebe odporúčame to isté!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame