Sex a romantika featuring rapová hudba: Ktoré skladby vybrať k súloži?

Sex

Skladby k romantickému večeru (Zdroj: Pixabay.com/Victoria_Watercolor)

#Máme tu síce ešte sviatočné dni Veľkej Noci, ale to v ničom nebráni tomu, žeby si človek mohol so svojou polovičkou urobiť pekný večer. A nemáme samozrejme na mysli, iba bohapustú súlož, ale ideálne príjemnú romantiku… So všetkým, čo k tomu má byť. A pri takýchto príležitostiach sa určite hodí aj vhodná hudba do pozadia.

Čo by sme to teda boli za rapový protál, keby sme ti nepriniesli nejaké tipy na skladby, ktoré si môžeš zaradiť do svojho playlistu práve k takýmto príležitostiam?

J. Cole: „Love Yourz“

Track, ktorý hovorí o dôležitosti cítenia sa šťastným a spokojným s tým, čo máme, namiesto toho, aby sme túžili po niečom, čo nemáme. J. Cole je jeden z najvýznamnejších lyrikov rapovej muziky a v tejto veci rozpráva o významných momentoch v jeho živote a ukazuje, že nie vždy sú to peniaze a sláva, ktoré robia život plnohodnotným.

LL Cool J„I Need Love“

Kalsický romantický hit z 80. rokov. Jeho text hovorí o tom, ako hľadáme lásku a ako ťažko ju môžeme nájsť. LL Cool J rapuje ako potrebuje lásku, ako po nej túži. Track je plný emócií a sentimentálnych odkazov, ktoré ho robia skvelým práve pre romantické chvíle. Žmurk žmurk.

Usher: „Something Special“

Toto síce nie je úplne rap, ale atmosfericky sa nám to určite hodí. Usher v ňom spieva o svojom zamilovaní do jednej jedinej osoby a o tom, že ona je niečo špeciálne a nevyhnutné pre jeho život.

Common: „The Light“

Ďalší raper, ktorý sa stal i hercom. Common v tracku „The Light“ rapuje o tom, ako jeho žena prináša svetlo do jeho života a ako by chcel tráviť s ňou celý svoj čas. Skladba je veľmi romantická a plná odkazov, pričom ani jej beat nie je na zahodenie!

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Separ je synonymum slova ÚSPECH: Nový track s Fleegom je raketa

Daniel Caesar ft. H.E.R.: „Best Part“

V tejto piesni raper a spevák Daniel Caesar spieva o tom, ako jeho láska je to najlepšie, čo sa mu v živote stalo. Speváčka H.E.R. sa k nemu pridáva a spieva o tom, ako je toto spojenie vzájomné a že tiež miluje svojho partnera. Veľmi melodická záležitosť.

Miguel: „Adorn“

Track, v ktorom Miguel prejavuje svoj obrovský obdiv, pirčom využíva i sexuálne narážky. Nezabúda ale na to, ako svoju ženu miluje a ako by chcel byť spolu s ňou. Pieseň má skvelú produkciu a je plná vášne. Bude taký aj tvoj večer?

Common ft. Mary J. Blige: „Come Close“

Ďalšia vec od Commona, tentokrát v spojení s legendárnou Mary J. Blige. V tracku „Come Close“ hovoria o tom, ako sa cítia, keď sú spolu. Text piesne sa zamýšľa nad tým, že významné vzťahy vyžadujú skutočné úsilie a trpezlivosť, ale že to stojí za to, pretože láska, ktorú dvaja ľudia pre seba cítia, je neoceniteľná. A tak to je!

Mac Miller: „Self Care“

Aj keď táto pesnička nie je zameraná výlučne na romantiku, má v sebe významné odkazy o dôležitosti starostlivosti o seba a svoje zdravie v každej oblasti života, vrátane vzťahov. Mac Miller rapuje o tom, ako sa snaží mať kontrolu nad svojím životom a ako sa snaží byť šťastný, aj keď to nie je vždy ľahké. R.I.P.

Method Man ft. Mary J. Blige: „You’re All I Need“

Táto pieseň je romantickou baladou, ktorá hovorí o tom, ako muž a žena sa navzájom dopĺňajú a sú pre seba všetkým, čo potrebujú. Spolupráca medzi Method Manom a spomínanou Mary J. Blige prináša úžasný zvuk a emocionálnu intenzitu, ktorá robí túto skladbu rozhodne skvelou pre tvoje romantické chvíle. Láska dôležitá a je potrebné ju uchovávať a chrániť… S tým sa rozhodne stotožňujeme!

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
KVÍZ Čo všetko vieš z aktuálneho diania v slovenskom rape?

SZA ft. Travis Scott: „Love Galore“

Track, v ktorom je text o tom, aké vzťahy a túžby máme voči sebe navzájom. SZA spieva o tom, ako ťažké je udržať vzťah a ako sa snažíme prekonať prekážky, aby sme mohli byť s tým, koho milujeme. Travis Scott pridáva svoje rapácie a vytvára skvelú atmosféru. Track má vynikajúci zvuk a emócie, takže rozhodne odporúčame!

Na záver je ale určite dôležité zdôrazniť, že romantika a hudba sú subjektívne a každý má iný vkus. Preto môžete tieto skladby použiť ako odporúčanie a prípadne si vyhľadať i viac podobných, ktoré by sa páčili presne tebe. 

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame