HBO prináša revolúciu v sledovaní: Herecké hviezdy budú tvoje obľúbené seriály sledovať spolu s tebou

Zdroj: HBO

#Karanténa a súčasná situácia okolo koronavírusu si už vyžiadala svoju daň na tvojom psychickom zdraví? Neboj sa, rozhodne nie si sám. HBO si ale pre nás všetkých pripravilo skvele vyzerajúci projekt, ktorý sa už teraz stretol s veľkým úspechom. Spočíva v tom, že hviezdy spoločne s divákmi naživo na Instagrame HBO sledujú, spomínajú na natáčanie a komentujú časti z vybraných seriálov.

HBO na apríl vytasilo poriadnu nálož filmov a seriálov: Čaká ťa nový Tarantino či silná miniséria o jednovaječných bratoch

Annu Geislerovú (Až po uši), Martina Hoffmana, Kristýnu Podzimkovú (Bez vedomia) a ďalšie herecké hviezdy budú súčasťou projektu #HBOGOLive – spoločného sledovania seriálov prostredníctvom živého vysielania na Instagrame. „Pandémia COVID-19 núti milióny ľudí po celom svete k izolácii. Mnohí tak hľadajú zábavu a relax pri sledovaní obľúbených filmov a seriálov na HBO GO. Radi by sme podporili vládne rozhodnutie a vyzvali fanúšikov, aby boli #spoludoma a užili si s nami LIVE STREAM PARTY, a to každý utorok (od 18:00) na instagramovom profile HBO_CZSK,“ odkazuje spoločnosť.

Zdroj: HBO

Postupne sa môžeš tešiť na Annu Geislerovú (Až po uši), Martina Hoffmana, Kristýnu Podzimkovú (Bez vedomia) a ďalšie herecké hviezdy. „Vybrali sme hercov a herečky z originálnych produkcií HBO EUROPE (Pustina, Až po uši, Bez vedomia, Terapia). Každý z nich bude v priamom prenose sledovať jednu časť, v ktorej vystupuje, alebo vyberie svoj obľúbený seriál z HBO GO. Bude komentovať a zasahovať do deja, spomínať na pocity z natáčania, zábavné historky, hereckých kolegov, lokácie a odpovedať na otázky fanúšikov. Samotná akcia si ďalej kladie za cieľ, poskytnúť fanúšikom rozptýlenie, umožniť im opäť zdieľať pocity zo spoločnej udalosti, zažiť pocit spolupatričnosti a interakcie s ostatnými ľuďmi.“

VIDEO Priprav sa na veľký filmový maratón: HBO prinesie na tvoju obrazovku 17 filmov zo sveta Marvelu

Čo povieš na túto zaujímavú iniciatívu? Zapojíš sa do sledovania? Pokojne sa s nami podeľ o svoj názor na tento projekt v komentároch nižšie. Za nás ale môžeme povedať, že rozhodne budeme jeho súčasťou. Sledovať totiž svoj obľúbený seriál priamo s hercom, ktorý v ňom hrá, sa nedeje len tak hocikedy.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame