Pamätný song od H16, ktorý si môžeš púšťať KAŽDÝ DEŇ

Chalani z H16 vedia, ako urobiť hit. (Zdroj: YouTube.com/H16tube)

#Sú skladby, ktoré, aj keď počujete po niekoľkých mesiacoch či rokoch, vo vás vyvolajú emócie, ako keď ste ich počuli prvý raz. Rovnako je to aj so songom „Každý deň“ od legendárnej skupiny H16. Poďme si túto skladbu pripomenúť, pretože je v nej vibe, ktorý je silnejší, ako by sa mohlo zdať. A naozaj si ju môžete púšťať každý deň, pričom vás neomrzí.

H16 vie, ako vyrobiť hit

Ak niečo chalani z H16 naozaj vedia, tak je to to, ako urobiť poriadny hit. Prípadne aj celý album, ktorý si ľudia budú následne púšťať aj o niekoľko rokov neskôr. V roku 2016, keď chalani z legendárnej crew dali von hudobný projekt SILA, sa k fanúšikom dostal track „Každý deň“. A práve o ňom sú tieto riadky, pretože aj v roku 2022 v sebe skrýva niekoľko odkazov a pocitov, ktoré sú aplikovateľné prakticky kedykoľvek. Celá SILA patrí medzi to najlepšie, čo H6 počas svojho pôsobenia vydali. Alebo máte iný názor?

Produkcia od Abeho s Domenom, viac ako 3,8 milióna views na YouTube, rap od Otisa s Majkom Spiritom, pričom o mix a master sa postaral Marek Šurin. Keď sa pozrieme na tento track ako na celok, nechýba mu doslova nič. A to aj keď vezmeme do úvahy tie najnáročnejšie rapové atribúty. Prepracované slohy, super hudba, fungujúci celok a výpovedná hotnoa.

„Som vďačný, že som živý, že som tu každý deň, za rodinu a celú moju crew každý deň,“ toto je vyslovene nádherný citát, ktorý song „Každý deň“ obsahuje. „ Naplno, dokým sa neskončí,  každý deň sa snažím na 100 percent využiť. Cez deň s rodinou, potom v štúdiu do noci, táto vec je pre tých, čo sa so mnou vedia stotožniť,“ niekto by to mohol nazvať aj motivačný rap, ale z nášho pohľadu je to skôr rapovanie o živote ako takom. Každopádne, dospeli sme k záveru, že si túto skladbu budeme púšťať častejšie aj my.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Keď Strapo spojil sily s „Čekym". Song „2LÁK" obsahuje veľa právd

A keby ste si chceli pripomenúť celý album SILA, môžete nižšie.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame