Kali oslávil 40 rokov: Toto je jeho nový klip s Hoodinim (NOVINKA)

Kali

Kali v novom klipe. ZDROJ: YouTuber.com/KALI RECORDS

#Keď sa povie slovenský raper, tak v prvej trojici mien ťa pravdepodobne vždy napadne aj Kali. Napriek tomu, že sám o svojej hudbe tvrdí, že už to nie je vyslovene o rape, jeho muzika nás stále baví bez akýchkoľvek zmien. A to aj cez to, že tá Kaliho hudba sa pomerne dosť mení, pričom takpovediac dozrieva do podoby, v ktorej sa očividne stále cíti viac doma. Je to počuť aj z jeho posledných trackov, ktorými nás pripravuje na svoj nový album.

Za celú redakciu prajeme všetko najlepšie!

Ten najnovší track má názov „40“ a vzhľadom ku Kaliho jubileu zo včerajška (29. 12. 2022) je tento názov veľmi logický. Aj celý singel je venovaný práve téme starnutia do tohto mladíckeho veku a s Hoodiniho produkciou znie veľmi dobre. Posúďte sami!

O Kaliho najnovší videoklip sa postaral opätovne Dušan Krajčovič, ktorý sa už staral naozaj o mnoho vizuálov naprieč Kaliho kariérou.

Kali varí nový album

Na začiatku sme načrtli Kaliho nový album. Chystaný projekt má názov RETROSTAR a z jeho prvotných trackov je jasné, že názov budú nové skladby skutočne hrdo reprezentovať. Hudobne je tu totiž veľmi cítiť vplyv rokov minulých, čo však zároveň v Kaliho podaní pôsobí veľmi prirodzene a paradoxne aj dosť moderne. Za nás osobne táto poloha Kalimu veľmi sedí a na album RETROSTAR sa určite veľmi tešíme!

Odporúčame