Gleb nechce byť sivá myš: Čo hovorí na sexizmus a drogy v rape?

Gleb na rozhovore v TV ÓČKO (Zdroj TV ÓČKO)

#Raper Gleb patrí medzi najväčších „pohoďákov“ českej a slovenskej scény. Túto svoju scénu potvrdil aj na rozhovore pre TV ÓČKO v rámci O BLACK TALK. Poďte sa pozrieť na to, o čom sa s moderátorou Soňou rozprával. Môžeme naznačiť, že nudiť sa dozaista nebudete. 

Gleb má jasné plány

Gleb dáva vo vyše hodinovom interview jasne najavo, že nikdy nemal, nemá a ani nebude mať v pláne byť sivou myšou v rámci našej rapovej scény. Tvrdí, že takých ľudí je tu dosť, on sa naopak prezentuje osobitým štýlom, ktorý je ľahko rozpoznateľný. Dáva si záležať, aby bol originálny a prinášal niečo nové. Okrem toho, môžeme konštatovať, že druh hudby, aký robí Gleb, tu stále nikto na takej úrovni nerobí.

Debata sa uberala rôznymi smermi, dozviete sa napríklad to, aký má Gleb názor na sexizmus a drogy v rape. Sú to silné témy, ktoré častokrát rozdeľujú nielen interperpetov, ale aj fanúšikov. Každý však má, respektíve mal by na mať svoj názor. Interpret s ruskými koreňmi do istej miery reflektuje celú svoju doterajšiu kariéru. Viac už prezrádzať nebudeme, oplatí sa vám to pustiť. O BLACK TALK, zas a znova, svojou kvalitou a výživnosťou nesklamal.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame