„Generace panel“ ako spoveď sídliskového života (VIDEO)

„Generace panel“ je horúca novinka z dielne českého labelu Blakkwood Records. Postarali sa o ňu Refew, Renne Dang a Koukr. Nejdeme ťa nudiť omáčkami na úvod, poď si tým rovno nakopnúť deň! 

„Generace panel“ chytá za srdiečko

Býval si v detstve na sídlisku, bývaš tam doteraz alebo si tam aspoň chodil tráviť voľné chvíle s kamošmi? Nech už si odpovedal akokoľvek, myslíme si, že aspoň jedno z toho si zažil. Refew, Koukr a Renne Dang dávajú dokopy sídliskové emócie v novom songu „Generace panel“. Paneláky ako súčasť života, ako pilier dospievania. Nie nadarmo sa hovorí, že človeka môžeš zobrať zo sídliska, ale nemôžeš zobrať sídlisko z človeka.

Nechceme preháňať, ale kompletná trojica sa postarala o super slohy, pričom všetko dáva ešte na vyšší level po produkčnej stránke Veysigz. „Blakkwooďáci“ priamo na svojom IG profile teasujú, že sa možno dočkáme aj spoločného hudobného projektu Renneho Danga, Koukra a Refewa. Nevieme ako ty, ale my by sme si niečo také dozaista pustili.

Why not, tu im to ladí výrazne, tak prečo nespojiť svoje sily na niečom rozsiahlejšom. Ale opäť platí, že kým to nie je potvrdené, je zbytočné o tom špekulovať.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/ Blakkwood Records

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame