Yzomandias a Nik Tendo prinášajú svetový videoklip

Sme zvyknutí na to, že v nedeľu večer vychádza na pravidelnej báze nová hudba. Ale vidieť spoluprácu, kde je Yzomandias a Nik Tendo, to je vyslovene rapový sviatok. Chalani z MILIONS PLUS pustili dnes večer von track „Láska & Bolest“. A to nemusí byť všetko. 

Nájdi lepšie duo než Yzo a Nik…

Teraz všetci ruku na srdce, skladba „Láska & Bolest“ sa aspoň okrajovo dotýka každého z nás. Pretože je to častokrát práve láska, ktorá spomínanú bolesť prináša. Hlboká a silná téma, ktorú Yzomandias s Nik Tendom zvládli fantastickým spôsobom. Track má v sebe zvláštny druh pokoja, pričom ako Yzo, tak aj Nik, idú vo svojich slohách pod kožu. O produkciu sa postaral madeforhood. Ich spoločná chémia vo videoklipe, rovnako ako aj na beate, je neporovnateľná s ostatnými duami v rap game. Podobnú chémiu nájdeme len pri tých najlepších, ako sú napríklad (ak sa bavíme o slovenskom rape) Rytmus a Ego alebo Separ a Dame.

Kombinácia tejto dvojice je prvotriedna a oceňuje ju takmer každý český či slovenský fanúšik rapu. Okrem toho, klip je naozaj svetový, pričom vám odporúčame, aby ste sa zamerali na jeho detaily.

U chalanov z labelu MILION PLUS je známe, že si dávajú záležať na každom detaile, iné to nie je ani v tomto prípade. Ba priam, môžeme hovoriť o naháňaní dokonalosti. V momentoch je to naozaj tak.

Nečudo, že o vizuál sa postaral celý tím ľudí. Každý z nich si zaslúži za odvedenú prácu kredit, preto je veľmi cenné, že sú vypísaní v popise videa na YouTube. Režisérom bol Adam Rohal.

Spoločný projekt? 

Nechceme prichádzať k unáhleným záverom, ale všetko nasvedčuje tomu, že sa môžeme tešiť na viac, ako na jeden spoločný track. Kým to nie je potvrdené, tak o tom podrobne písať nejdeme, ale sú indície, že Yzomandias a Nik Tendo publikujú spoločné CD.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Chýbajú rapové battles a diss tracky slovenskej scéne?

Posúďte sami.

A ešte toto…

https://www.instagram.com/p/CjwB5JvqNln/

Nuž, celú situáciu budeme podrobne sledovať a budeme vás o nej informovať. Čokoľvek, kde sa spoločne objavujú Yzo a Nik, totiž stojí za zmienku.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame