Flexking a Separ minuli všetky peniaze na handry. Uvarili banger

frayer flexking

Ilustračný obrázok (Zdroj: Instagram/ @Frayer_flexking)

Komentáre pod týmto klipom hovoria o tom, že či nedal náhodou Frayer Flexking svoje doposiaľ najlepšie flows. To kľudne posúďte sami, ale pripútajte sa. Chrbát mu totiž na čerstvom bangri kryje strýko Separ.

Kombo Frayer Flexking a Separ stojí za to

Nie je to prvýkrát, čo týchto pánov počujeme na spoločnom tracku. Necelý rok dozadu napríklad dali von vydarenú spoluprácu „Žijem best život“, ktorá bola predzvesťou albumu Blasinec. Nový projekt je na ceste aj teraz, keďže už nejakú dobu nie je tajomstvom, že Separ si chystá nový sólo album Flowdemort.

Flexking ide bomby jak bič

Nemusíme si klamať, Frayer patrí medzi najproduktívnejších raperov súčasnej rapovej hry. Vydáva sólo tracky, spolupráce, hosťuje ostatným. Popritom hudbe však zmenil svoj životný štýl a začal makať na tom, aby svoje skills predviedol aj v ringu. Konkrétne už 27. decembra tohto roka ho to čaká po tretíkrát, keďže sa chystá aj do tretej Fight Night Challenge. Tam bude jeho protivníkom exfarmár Baron, s ktorým si skrz internety vymenili už naozaj nejeden štipľavý odkaz. Komu budeš držať palce?

K dnešnému tracku ešte vieme napísať to, že ho tradične točil Danpingdon. Ako už napovedá jeho názov, venuje sa oblečeniu, v ktorom sa obaja hlavní predstavitelia vedia naozaj poriadne vyblázniť. No a keď si si to ešte nepustil/-a, tak ťa nebudeme viac zdržovať – poď do toho!

COVER PHOTO: Instagram.com/frayer_flexking

Odporúčame