Ak by Frayer Flexking donášal, nešiel by za mreže: Odmietol to

Frayer Flexking. (Zdroj: YouTube/Fight Night Challenge)

#Slovenský raper Frayer Flexking sa aktuálne pripravuje na boxerský zápas, ktorý ho čaká na podujatí Fight Night Challenge 3, ktoré prebehne už 27. decembra 2022. Jeho súperom bude účastník reality show Baron. 

Frayer Flexking otvára svoje súkromie

Aktuálne Frayer púšťa verejnosť do svojho súkromia. V čerstvej dokrútke z dielnej Fight Night Challenge zobral štáb na miesta, kde vyrastal. Môžete sa dozvedieť aj to, že veľa času počas dospievania strávil vonku, pričom odmalička miloval futbal. Civilným menom Andreas Stolárik je chlapec, ktorý nemá problém rozprávať prakticky o čomkoľvek. Tabu pre neho nie je ani problematika jeho času za mrežami.

Ako sám hovorí, ak by donášal, teda, ak by dal policajtom mená ľudí, s ktorými spolupracoval, mohol sa problémom so zákonom vyhnúť, respektíve, mohol byť jeho trest nižší. On sa ale rozhodol, že „sničovať“ nebude a akceptoval, že ho chytili. Nižšie si môžete pozrieť celý mini dokument, ktorý nesie oficiálny názov FNC INSIDE.

Dozvedáme sa, kde nastal odklon vo Frayerovom živote od futbalu k hudbe. Ako sám hovorí, svoje rozhodnutia neľutuje. Momentálne má platné miesto v SK rap game a posúva sa neustále dopredu. Nie je to tak dávno, čo sme sa problematike Frayera Flexkinga venovali v osobitnom článku. Nie je tento talentovaný interpret kritizovaný až príliš?

Je Frayer Flexking kritizovaný až príliš? (NÁZOR)

Aktuálne Flexkinga čaká už tretí zápas v boxerskom ringu. 27. decembra vyzve Barona, ktorý sa preslávil v reality show Farma. Doteraz má na konte triumf nad Čis Tým pri svojom debute a taktiež porážku s Refewom, kde mu problém spôsobil predovšetkým chránič zubov. Uvidíme, v akom rozpoložení sa ukáže do tretice. Každopádne, budeme to podrobne sledovať aj na našom webe.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
KVÍZ Ako dobre poznáš Eminema? Len pravý fanúšik dá plný počet

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame