Frayer Flexking zrejme vie, že skôr či neskôr ho čaká „odkladaná“ výzva

Frayer Flexking (Zdroj: Peter Šulič)

#Slovenský raper Frayer Flexking si 27. decembra 2022 pripísal svoje druhé boxerské víťazstvo. Baronovi v rámci Fight Night Challenge 3 uštedril KO v druhom kole. Čo ho môže čakať ďalej? Alebo skôr, kto? 

Frayer Flexking vie, čo je vo veci

Zhrňme si to, Andreas má za sebou tri boxerské zápasy. V prvom bol jeho súperom Čis T, ktorému dokázal senzačne zdolať. V druhom dueli prehral s českým rapovým kolegom Refewom, pričom mal problém s chráničom zubov. Teraz, do tretice, sa mu podarilo v druhý raz zvíťaziť, Baronovi z reality show Farma uštedril KO.

Vzhľadom na to, že box Frayerovi chutí, robí kvalitnú šou a jeho predstaveniam nechýba poriadny trash talk, môžeme očakávať, že Flexking sa v boxe predstaví aj v nasledujúcom kalendárnom roku. Menoslov ľudí, ktorí by sa s ním radi pobili je dlhší, ale jedno meno predsa len čnie nad ostatnými.

Dominika Mirgová si splnila sen: Aless porazila na body (VIDEO)

Je ním Erik Tresor. Medzi oboma prebehli viaceré slovné prestrelky, pričom Tresor sa netají tým, že by s FF rád vstúpil do ringu. Flexking sa zatiaľ k tomuto meraniu síl príliš nemá, ale ak hype zo strany divákov a organizátorov bude silnieť, je možné, že k tomu skôr alebo neskôr dôjde.

Tresor má za sebou prvý boxerský duel, na Fight Night Challenge 3 porazil na body bubeníka Martina Valihoru. Jedno je isté, ak by Flexking proti Tresorovi nastúpil, o divácky interes by bolo postarané. Či to tak skutočne bude, zistíme až o niekoľko týždňov alebo mesiacov.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame