Fotografia, ktorá slovenského rapového fanúšika chytí za srdce

Titulky článkov sú rôzne, niekedy informačné, niekedy bulvárnejšie, niekedy povedia viacej, inokedy menej. Tento raz sme zvolili titulok pomerne netradičný, ale myslíme si, že v ňom nájdete všetko, čo je potrebné. Podstatou tohto článku totiž nebude vyjadrenie, tvrdenie, dátum alebo čosi podobné, podstatou v tomto prípade bude fotografia.

Aby ste si nemysleli, že sme sa zbláznili alebo meníme našu rétoriku, ale fotografia, ktorá sa objavila na profile Rytmusa na sociálnej sieti Instagram, jednoducho povie všetko. Ľudí, ktorí sledujú slovenský rap dlhodobo, prípadne boli pritom, keď sa scéna v našej krajine či v susedných Čechách budovala, ju ocenili – a to vo veľkom.

Rytmus k tejto fotografii nenapísal nič, pridal iba tri vykríčníky v podobe emoji a hashtag alebo ak chcete mriežku #RealNewz, a teda REÁLNE SPRÁVY. Čo nám teda táto fotografia hovorí? KONTRAFAKT je späť. Legendárny raper Rytmus, jedinečný a jedinečný piešťanský čávo Ego a nesmierne vzdelaný a nemenej legendárny DJ Anys.

Špekulácie o tom, že Kontrafakt v roku 2019 prinesie na scénu nový album, prvý od legendárneho hudobného počinu NAVŽDY, silnejú, pričom fotografia ako táto to len podporuje. Je prinajmenšom pekné vidieť legendárnu slovenskú rapovú skupinu opäť pokope a ľudia sa môžu len a len tešiť na to, kedy vyjde prvý singel.

Jedno je ale isté už teraz – očakávania sú obrovské.

Odporúčame