Fight Night Challenge: Rytmus ukázal srdce, Momo sa postaví do ringu proti Hossovi

Takto vyzerala štvrtá Fight Night Challenge (Zdroj: Instagra.com/fightnightchallenge)

#Profesionálni fighteri a boxeri, amatéri, raperi, známe mená z internetu a televízie. To všetko sme mohli vidieť už vo štvrtom vydaní obľúbenej bojovej show Fight Night Challenge, kde sa do ringu proti sebe vždy postavia ľudia, ktorých by ste nikdy nepredpokladali, že uvidíte porti sebe bojovať. Spísali sme pre teba v skratke to, ako FNC4 dopadla, tak si to poďme spolu zrekapitulovať!

Rytmus ustál zápas s legendou MMA

Hlavným zápasom posledného večera v sobotu v Trnave bol súboj Rytmusa s legendárnym MMA bojovníkom Petrom „Monsterom“ Knížem.

Rytmus sa predstavil vo Fight Night Challenge už po tretíkrát, pričom tentokrát to pre neho bola druhá prehra. V prvej FNC sa Rytmus postavil do boxerského ringu s Gáborom Borárosom, v druhej porazil Molocha a v tretej sme ho mali pôvodne vidieť tiež, ale pre zdravotné problémy sa vtedajší zápas nekonal. Aktuálne s Monsterom prehral Rytmus 3:0 na body, pričom treba podotknúť, že oproti tak prísnym a tvrdým ranám legendy českého MMA predviedol naozaj dobrý výkon, keď ustál všetky tri kolá.

Fight Night Challenge
Rytmus vs. Monster (Instagram.com/fightnightchallenge)

Večer plný tvrdých zápasov

Okrem Rytmusa sme však mohli vidieť v ringu aj kopu iných známych tvárí, ktoré sa bojovým športom venujú len amatérsky. Český raper Dynamic sa do ringu postavil proti legendárnemu Palimu Harimu, pričom zápas vyhral po tom, ako bol Pali diskvalifikovaný za nepovolený úder (lakeť do zátylku). Súboj ťažkých váh sme mohli sledovať v podobe zápasu Ján Murcín vs. Ivan Lipkovics. V tomto fighte zvíťazil favorit Johnny, ktorý vyhral systémom KO už po minúte a desiatich sekundách.

Fighteri predviedli kopu dobrých výkonov, pričom boxoval aj sám riaditeľ – Attilka! Ten v súboji s Ericom Spicelym vyhral na body 3:0.

Na čo sa môžeme tešiť?

Napriek tomu, že štvrtá FNC sa ledva skončila, tešiť sa už samozrejme môžeme aj na jej ďalšie vydanie! Fight Night Challenge 5 bola ohlásená na december, pričom konkrétnejšie sa jej dočkáme už 02.12.2023 a to priamo v Bratislave.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Aké rapové skladby môžeš počuť vo filmovej sérii John Wick?

Sem by mal podľa všetkého opäť zavítať aj Frayer Flexking, ktorý poctivo naďalej trénuje, dočkať by sme sa mali aj preloženého zápasu Moniky Haklovej, pričom do ringu sa vráti aj spomínaný tiktoker Johnny, ale hlavným zápasom tohto večera bude opäť čosi nečakané! Do ringu sa totiž proti sebe v decembri postaví raper Momo, ktorého súperom bude hokejista Marcel Hossa!

My sme na tento zápas určite veľmi zvedaví, takže sa nevieme dočkať! 

Komu budeš držať palce vo FNC5?

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame