Ďalšia Fight Night Challenge je na spadnutie: Takto vyzeralo predzápasové váženie

Fight Night Challenge

Ďalšia Fight Night Challenge (Zdroj: Instagram.com/fightnightchallenge)

#Jedna z najsledovanejších športových udalostí v rámci Česka a Slovenska. Práve to je ostro sledovaná Fight Night Challenge, ktorá sa už dnes večer dočká svojej štvrtej edície. Ďalšia prestížna bojová show vo svojom ringu opäť privíta najväčšie hviezdy hudobného, celebritného a bojového sveta, pričom tešiť sa v ringu môžeme napríklad aj na samotného riaditeľa organizácie Atillu Végha. Okrem neho sa dnes večer v Trnave opäť predstaví aj sám Rytmus, ktorého súperom bude legendárny MMA zápasník Petr „Monster“ Kníže.

Predzápasové váženie

Včera sme sa dočkali oficiálneho predzápasového váženia, na ktorom síce bolo miestami mierne napätie, ale inak všetko prebehlo v rámci dobrej športovej atmosféry. 

Jedným z najočakávanejších zápasov bude aj súboj rapera Dynamica so samotným démonom Palim Harim! Treba poznamenať, že Pali Hari aka Pavol Vaško je štvornásobný majster Slovenskej Republiky v kickboxe, takže skúsenosti v ringu má naozaj bohaté. Známy je aj svojou hudobnou tvorbou, pričom sa netají ani údajne plánovanou spoluprácou s legendou menom Fat Joe.

Bývalá „farmárka“ Monika Haklová z druhého vydania obľúbenej televíznej show, mala do ringu pôvodne nastúpiť proti znateľne mladšej Dagmar Kubinovej, ktorú môžeš poznať pre zmenu z Farmy 14. Tento zápas sa však naokniec neuskutoční, nakoľko to Monike Haklovej nedovolia zdravotné problémy.

Zaujímavou premiérou v boxerskom ringu bude napríklad Ján Murčin, známy ako Johnny, ktorý svojou bezprostrednosťou a najmä veľmi ľudským príspevom k životu dokázal osloviť množstvo ľudí skrz sociálnu sieť TikTok. Jeho súperom bude Ivan Lipkovics, ktorý sa kedysi zúčastnil show Extrémne premeny, kde z jeho pôvodných 170 kíl stal celkom nový človek.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Sexi ženy, hasiči a poriadna párty: Nový DaBabyho klip je vydarený!
Johnny Murčín (Zdroj: Instagram.com/fightnightchallenge)

Okrem známych osobností sa v ringu samozrejme stretnú aj mnohí naozaj skúsení a profesionálni bojovníci. Môžeme sa tešiť na zápasy ako napríklad Berger vs. Roušal (ktorý nahradil Barona), Farkaš vs. GondžalaMišalko vs. HačkoTankó vs. TakácsBartl vs. Ryšavý a mnoho ďalších.

Boxovať sa bude na 4 kolá po 3 minúty.

Vstupenky na dnešnú štvrtú Fight Night Challenge nájdeš na TOMTO ODKAZE

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame