Fight Night Challenge reaguje na problémy: Divácky záujem bol príliš veľký

Fight Night Challenge 3 (Zdroj: Peter Šulič)

#Turnaj Fight Night Challenge 3, ktorý prebehol 27. decembra 2022 v Brne, priniesol nielen zaujímavé zápasy, ale aj technické problémy. Organizátori sa rozhodli divákom poslať odkaz.

Fight Night Challenge 3 s problémami

Veľké množstvo ľudí, ktorí si zakúpili na turnaj FNC 3 pay-per-view, ostali sklamaní. Prenos buď poriadne sekal alebo vôbec nešiel. Následne sa organizátori snažili na situáciu reagovať a prichádzali lepšie či menej dobré riešenia, ale škvrna na sledovaní podujatia ostala.

Vedenie Fight Night Challenge ale nestojí v úzadí, FNC zverejnilo oficiálne vyhlásenie k vzniknutým problémom, pričom fanúšikovia, ktorí investovali do sledovania tohto eventu, by o svojej financie prísť nemali.

„Úprimne sa ospravedlňujeme všetkým záujemcov o sledovanie vysielania Fight Night Challenge 3, ktorí si zakúpili PPV, no napriek tomu nemohli sledovať zápasy pre nefunkčnosť našej webovej stránky www.fightnightchallenge.eu, ktorá žiaľ veľký divácky záujem nezvládla. Voči externej spoločnosti, ktorá nám túto službu zabezpečovala vyvodíme dôsledky.  Radi by sme vás ubezpečili, že suma za PPV, ktoré ste si zakúpili, vám bude v plnej výške vrátená prostredníctvom predajcu vstupeniek FNC3. Rovnako evidujeme e-maily, ktoré nám zasielate, nie je ich však málo, preto postupne odpovieme.  Peniaze začneme vracať po 4.1.2023. Ďakujeme vám za trpezlivosť,“ napísali na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame