Fanúšikovia Separov promo track chápu: Ide hlavne o odkaz

Nachádzame sa v období, v ktorom na nás z každého kúta vybieha určitý druh reklamu. Samozrejme, treba si uvedomiť, že nie je reklama ako reklama. Súčasťou jednej z tých aktuálnych je aj rapper Separ, ktorý sa objavil v prvomo tracku na energetický drink, kde mu sekundoval český rapper Marpo. Ako samotný člen skupiny DMS hovorí, je rád, že ľudia pochopili, o čo mu vlastne v tomto prípade ide.

Ak by sa náhodou stali, že by ste nevedeli, o čom presne je reč, poďme si spomínaný track pripomenúť. Pripájame vám ho do tohto textu, nech vám hrá v pozadí pri čítaní nasledujúcich riadkov.

Separ a Marpo spojili sily, vytvorili prepracovaný československý track CHOICES, ktorý je vo svojej podstate reklamným songom na energetický drink Tiger a v súčasnosti môžete vidieť Separa v slovenských televíziách aj v krátkych reklamných spotoch. A čo je dôležité, reakcie sú prevažne pozitívne, čo netreba podceňovať.

Skladba má dnes už skoro mesiac a doposiaľ si ju na video platforme YouTube vypočulo viac ako 609 tisíc ľudí, čo je jednoznačne výborné číslo. Ako ale samotný Separ povedal, aj keď to môže na prvý pohľad vyzerať inak, tento song nie je iba o reklame ako takej, ale ide o ďaleko viac.

Track Choices má v sebe odkaz pre mladú generáciu ľudí. CHOICES, a teda v preklade VOĽBY. Presne na voľbách je založená mladosť, pričom ľudia si ani neuvedomujú, že vo veku od 18 do 25 rokov urobia viaceré kľúčové voľby, respektíve výbery, ktoré ovplyvnia ich nasledujúci život. Separ na napísal na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, že to, že reklamný promotrek bol týždeň na prvom mieste v trendoch na  slovenskom YouTube, je veľký výpad.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Track „TAXI” v sebe skrýva emóciu, ktorá sa nedá popísať

A dodal, že je vyslovene super, že veľa ľudí pochopilo, že v skladbe Choices nejde len o energeťák, ale o odkaz, ktorý reklamná kampaň nesie. A inak, ak by ste to nezachytili, Separ uviedol, že čoskoro sa dočkáme prvého singlu z pripravovaného albumu DMS, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta v tomto kalendárnom roku.

Foto: Separ, profil na Instagrame Separ

Odporúčame