Extrém! Separ sa zapojil do #Hot16Challenge2. Naložil a vyzval veľké mená

Treba si pomáhať. To sme počas posledných týždňov či dokonca už mesiacov snáď pochopili úplne všetci. Celosvetová situácia nie je jednoduchá, pričom existujú skupiny ľudí či zvierat, ktoré, respektíve ktorí si nedokážu pomôcť sami. Internetom sa aktuálne šíri výzva #Ho16Challenge2. Najnovšie sa do nej po Yzomandiasovi zapojil Separ a vyzval veľké mená slovenského rapu.

Separ v 16 baroch neskutočne zadelil, z jeho strany je to skutočne extrémny rap, čomu zodpovedajú aj reakcie ľudí. V popise videa je vysvetlené, čo to vlastne #Hot16Challenge2 je a o čo v tejto výzve, ktorá si získava stále viac a viac priaznivcov, ide. „Idea Hot16challenge je nahrať 16 bars, do akéhokoľvek beatu, behom max. 72 hodín od nominovania. Challenge vznikla v Poľsku, kde sa jej pomocou prispieva na boj s COVID-19. Keďže na Slovensku nie je stanovená oficiálna stránka na prispievanie, tak som vybral web, kde sa da pomôcť akémukolvek registrovanému útulku na Slovensku, keďže útulky sú veľmi zasiahnuté aktuálnou situáciou. Ďakujem, ak sa zapojíš!,“ vysvetlil Separ svojim priaznivcom.

Ak sa niekomu nepáči nový Separov album OG, pretože Separ už podľa určitej skupiny fanúšikov nie je Separ, tak táto krátka sloha sa musí páčiť skutočne každému kto má rád slovenský rap a hip-hop. Separa nominoval český raper Yzomandias, pričom člen zoskupenia DMS nezaháľal a povolal do výzvy veľké mená slovenskej scény a to konkrétne Rytmusa, Majka Spirita a Kaliho.

Všetci traja majú na reakciu 72 hodín, a teda tri dni. Kali už Separovi na challenge reagoval, Separ zverejnil Kaliho reakciu na Insta story, pričom Kali humorne podotkol, že musí nájsť niekoho, kto ho natočí a taktiež by mal schudnúť. Úsmevne sa posťažoval, že Separ ho dostal z komfortnej zóny. V podaní tejto pomerne veľkej slovenskej rapovej trojice sa môžeme tešiť na zaujímavé slohy. Separ tou svojou zaujal.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kanye West feat Balenciaga -PART II: Toto vás zaujme!

Ako Separ spomína, on peniaze venuje na útulky, ktoré sa nachádzajú v náročnom rozpoložení a okrem toho sú v tomto období extrémne preplnené, pretože niektorí ľudia sa v panike vzdávajú svojich miláčikov. Táto výzva tu už bola, konkrétne pred šiestimi rokmi, toto je jej voľné pokračovanie a v globále ide o to, že si ju medzi sebou posúvajú umelci a prispieva sa na boj s ochorením koronavírus.

Foto: Separ, YouTube

Odporúčame