Dr. Dre pred rokom takmer umrel. Čo to spôsobilo?

Dr. Dre v aktuálnom rozhovore priznal, že počas uplynulého kalendárneho roka takmer umrel. Legendárny producent a postava rapového sveta vysvetľuje, čo ho dostalo na hranicu medzi životom a smrťou. Tá vie byť niekedy, ako niektorí z nás vedia, veľmi tenká.

Dr. Dre mal zdravotné problémy

Andre Romelle Young, ktorého celý svet pozná pod pseudonymom Dr. Dre, podľa amerického bulvárneho plátku TMZ v januári 2021 takmer umrel. Dôvodom bola krvná aneuryzma (cievna výduť) v mozgu, ktorá sa najprv javila byť bezproblémová, ale ako sa ukázalo, v skutočnosti išlo sa o závažný zdravotný problém.

Novinári z TMZ uvádzajú, že Dreho rodina dokonca bola legendárneho producenta navštíviť v nemocnici, kde sa s ním mali posledný raz rozlúčiť. Situácia vyzerala byť bezútešená, ale napokon sa z obrovských zdravotných problémov dostal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rap by RAPTV (@rap)

Keď videl v Cedars-Sinai Medical Center, kde ho liečili, svoju rodinu, bolo to preňho obrovským šokom. V istom zmysle ho to zrejme naštartovalo, aby zabojoval. Celé dianie komplikovala aj pandémia okolo koronavírusu, kde bolo stretávanie sa v momentoch takmer nemožné.

Našťastie, ako píše TMZ, sú Dreho zdravotné problémy minulosťou a momentálne by mal byť v poriadku. My pevne veríme, že mu zdravie bude slúžiť aj naďalej, pretože koniec koncov, je to to najdôležitejšie, čo máme.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits:  Instagram/Dr.Dre

Odporúčame