Rapová vojna pokračuje. Bude Separ čeliť trestnému oznámeniu?

Separ odkazuje Rytmusovi: „Mám ťa prekuknutého!” Slovenská rapová vojna pokračuje. Ako sa o celé vyvíja?

Uplynulú nedeľu spustil Separ ďalší drop svojej oceňovanej fashion značky Hood Hero. Stalo sa však niečo, s čím nikto nerátal, pretože daný web napadli hackeri. Toho dôsledkom bolo, že sa stovky kusov Hood Hero oblečenia sa odrazu zneprístupnili na kúpu. Podľa aktuálnych informácií by už všetko malo bežať v poriadku, ale keďže sú momentálne vzťahy na našej scéne vyhrotené, následky na seba nenechali dlho čakať.

Rytmus odkazuje Separovi: „Neznížim sa na tvoju uroveň.“

Budú padať trestné oznámenia?

Na Egových storkách sa objavili popisky, ktoré na malú chvíľku na svojich storkách zazdieľal Separ. Treba poznamenať, že nešlo o žiadne obvinenia, len skôr s výsmechom voči zákonu schválnosti sa Separ v krátkosti vyjadril, že je sranda, ako v dianí týchto vypätých vzťahov medzi ním a Kontrafaktom sa mu prichodí čosi také. Separ túto storku o chvíľku zmazal, keďže pre svojich fans dával do pľacu stále aktuálne info o tom, čo vlastne za situáciou s hackermi je.

Nasledovali odpovede od Rytmusa aj Ega, pričom Ego sa tradične vyjadril veľmi nekonkrétne a všeobecne. Jeho storka s citáciou trestného zákona taktiež na Instagrame veľmi dlho nevydržala, o pár hodín ju Ego zmazal. Rytmusova narážka na tabletky však zo Separovej strany nezostala bez reakcie.

Ako na to odpovedal Separ?

Vzhľadom na to, že chalani sa medzi sebou momentálne fakujú takmer za všetko, je možné, že tento konflikt len tak ľahko neskončí. Z pôvodne riešenia hudobného kopírovania sa stal skutočne osobný konflikt. Je teda zrejmé, že bolo iba otázkou času, kedy sa takáto „vojna“ začne riešiť.

Dočkáme sa konečne aj disstrackov?

Separ v jednej zo svojich storiek zároveň spomenul aj to, že hocikto by si na neho dovolil urobiť disstrack, tak to nedopadne dobre. Parafrázujeme. Ale je pravda, že určite by sme všetci prijali, keby sa tento konflikt presunul do trackov, čo by malo minimálne o niekoľko levelov vyššiu váhu.

Disstracky k rapovej muzike vždy patrili. Ten efekt, aký by mali disstracky medzi Separom (resp. celou DMS) a Kontrafaktom, si pravdepodobne ani nevieme predstaviť. 

Prečo si Loko Loko vzal do úst Separa? Ten sa mu vysmieva

Odporúčame