Ego si pustil štáb do domu. Pustil tracky, ktoré nikto nepočul

Istý čas o ňom nebolo počuť, ale to je minulosťou. Slovenský rapper Ego sa aktuálne pripomenul vo videu od webu Refresher, v ktorom si pustil štáb do domu. A okrem toho, fanúšikom ponúkol aj ochutnávku trackov, ktoré zverejnosť doposiaľ nepočula.

Ego ponúkol súkromie 

Fanúšikovia a široká verejnosť majú častokrát utvorený určitý obraz o verejne známej osobe. O tom, ako ten človek žije, čo robí, ako sa správa.

Nie vždy sa to ale zhoduje s realitou. Napríklad, odhadovali by ste, že tento slovenský rapper má bývanie, aké ukazuje v aktuálnom videu? Nemusíme si klamať, každý z nás mal, čo sa tohto týka, určitú predstavu.

Rapperovi doma nechýba priestor na tvorenie, zbierka tenisiek či štýlové vybavenie interiéru. Je svojský, človek aj tvorca, pričom to prispieva k tomu, že je jeden z najkvalitnejších a najznámejších slovenských hudobných autorov.

A nebolo by to ono, keby video neobsahovalo rap. Člen skupiny Kontrafakt ponúkol ochútnavku niekoľkých trackov, ktoré zatiaľ neboli zverejnené. Keď sa poriadne započúvate, zistíte, že sa jedná o veci, ktoré sú poriadne prepracované.

Nebudeme predbiehať, ale myslíme si, že už nepotrvá dlho a budeme od Ega počuť nové songs aj oficiálne. V roku 2022, tak ako v minulosti, chce byť poriadne aktívny. A vieme, že v jeho prípade sa skutočne máme na čo tešiť.

Čítaj taktiež: Marpo sa pripravuje na box s Vémolom. Bude favoritom?

Photo credits: Ego, profil IG

Odporúčame