Ego, Sak10Denz a Grimaso: Krok vedľa alebo úplný banger? (VIDEO)

Ego vydal v krátkom časovom intervale dva nové albumy. Nedáva si však oddych a aktuálne ho môžeme počuť na songu „Kým stúpa dym“, kde hosťuje u Sak10Denza. Produkčne sa o čerstvú novinku postaral Grimaso. 

Ego, Sak10Denz a Grimaso = ?

Nebudeme zdržovať, tu je aktuálny song „Kým stúpa dym“, ktorý má v čase vznikania tohto textu na video platforme YouTube niečo málo nad 20 tisíc views.

Prečo otáznik v podnadpise? Dôvod je prostý, tento song rozdelil rapových fanúšikov na Slovensku na dva tábory. Jedna časť oceňuje kombináciu Ega so Sak10Denzom a do toho Grimasovu hudbu.

Tá druhá zas tento song kritizuje a hovorí o akomsi kroku vedľa. Každopádne, nie vždy sa dá vyhovieť všetkým (teda, nikdy), pričom v konečnom dôsledku, to, že sa o skladbe hovorí, jej pridáva na popularite. Nie je prekvapením, že Sak10Denz spojil sily práve s Egom, pretože Egáč je známy tým, že sa nebojí vytvoriť spoločný song aj s tvorcami, ktorí u nás ešte nemajú také renomé ako niektorí ďalší.

Spolupráca sa dočkala aj prepracovaného videoklipu, o ktorý sa postarala crew Produkce Beze Strachu s režisérom Petrom Zoubekom. Skladba vyšla na platforme WIG, ktorej cieľom je dávať priestor mladším a talentovaným rapperom a celkovo interpretom.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Koláž Rap G, YouTube.com

Odporúčame