Ego je láska: Vydal nový klip zo svojho albumu Prototypes

ego

Ego v novom klipe. ZDROJ: YouTube.com/Donfantastickypess

#Tohtoročný sólo album Prototypes vydal Ego naozaj v plnej paráde. Vo svojom trackliste priniesol dvanásť skladieb, z ktorých sme už nejaký ten klip mali možnosť vidieť. Jedna z najsilnejších skladieb tracklistu však doposiaľ svoj vizuál nedostala. To sa však konečne dnešným dňom zmenilo.

Reč je totižto o tracku s názvom „We the love„, ktorý rovnako ako celý zvyšok albumu produkoval Coder. Práve na túto skladbu dnes Ego vydal svoj najnovší videoklip. Poď si ho pozrieť spoločne s nami!

Za zmienku stojí aj to, že v tesnom závese za albumom Prototypes vydali Ego s Coderom aj ďalší projekt s názvom Pohoda, ktorý pôvodný koncept ďalšieho Egovho sóla o čosi viac rozvinul.

Ego a celý Kontrafakt na legendárnej akcii

Tak ako môžeme vidieť aj v samotnom videoklipe, Ego, Rytmus aj Anys v posledných dňoch plne propagujú udalosť, na ktorý čakala celá scéna a komplet všetci fanúšikovia. Za dlho utajovaným projektom chalanov z KF sa totiž skrýval veľkolepý koncert v pražskej O2 Arene, ktorý v našich končinách nebude mať obdoby.

Zažiť ho budeme môcť 23. septembra budúceho roku, pričom fanúšikovia dostanú špeciálny stage, kde bude ledka vo veľkosti 8-poschodovej bytovky. Môžete sa teda tešiť na show, na ktorú nikdy nezabudnete. Kontrafakt bude takto prvá rapová crew z Česka a zo Slovenska, ktorá predvedie svoju show v pražskej O2 aréne. S kým sa tam vidíme?

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame