Vyhrá Rytmus, Flexking alebo Aless? Hádame víťazov Fight Night Challenge (Tipy)

FNC3

Zdroj: (IG: aless_capparelli, rytmus_king, frayer_flexking)

Organizácia Fight Night Challenge sa vracia do Bobyhall už 27. 12. 2022. Po úspešnej akcii v Bratislave sa do brnianskeho ringu vrátia okrem hviezd šoubiznisu aj najúspešnejší domáci bojovníci. Fight Night Challenge sľubuje pokračovanie trilogickej fantastickej šou, v ktorej má svoj zápas raper Rytmus, ktorý sa predstaví proti maďarskej hudobnej hviezde Curtisovi. Fanúšikovia sa rozhodne tešia aj na súboj raperky Aless so speváčkou Dominikou Mirgovou. Z prostredia celebrít nebudú chýbať raperi Flexking, Erik Tresor a rovnako jeden z najlepších slovenských hudobníkov Martin Valihora.

V redakcii sme si urobili menšie analýzy a skúsili si tipnúť, ktorý z dvojice vyššie uvedených môže vyhrať. Tí, ktorí neviete, našu redakciu tvoria 4 redaktori: Jakub, Edy, Vavi a Stano (zľava doprava). Poďme teda na to.

redakcia generacia rapu
Zdroj: (vlastné fotky)

Aký máš názor na to, že celebrity idú do ringu a prinášajú takúto formu zábavy?

Vavi: Osobne to mám rád, ale musí to mať nejaké hranice slušnosti, skrátka, nech to nie je bizár. Na Fight Night Challenge 3 sa teším, myslím si, že to bude dobrá šou a uvidíme aj zaujímavé výkony.

Stano: Keď je to takto na vysokej úrovni ako FNC, tak je to podľa mňa veľmi fajn program pre športových, aj nešportových fans.

Edy: Ja to beriem úplne v pohodičke. Je to len show, nechápem ľudí, ktorí nadávajú na takéto akcie kvôli tomu, že “dehonestujú” pravých fighterov a boxerov. Tie “celebrity” musia na zápas normálne trénovať, úplne inak rozmýšľať a je to pre nich výzva. To akože vymažú ozajstných boxerov z existencie? Asi nie. Už keď, tak prinesú nejakých fans aj k normálnemu boxu.

Jakub: Z pohľadu laika a nie fightera to vnímam pozitívne, tieto zápasy proste majú sledovanosť, ľudia milujú šou. Osobne som si kúpil PPV na oba galavečery, urobím tak aj tretíkrát. 

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kruhy & Vlny: Osobná terapia, láska k rodine a hudobná vyspelosť. Český rap má ku komu vzhliadať (Rozbor)

Kto podľa teba vyhrá nasledujúce zápasy?

1. Curtis vs. Rytmus

curtis vs rytmus
Zdroj: (vlastná fotografia)

Vavi: Favorizujem Rytmusa. Curtisa mám nasledovaného jedným okom, ale keď vidím, ako Patrik na sebe systematicky pracuje, niečo mi hovorí, že bude víťazom tohto merania síl.

Stano: Neviem presne, čo všetko má Curtis za sebou, ale osobne budem držať palce Rytmusovi. Vidím, že sa boxu venuje už roky a berie to takmer na profesionálnej úrovni, čiže môj favorit je Rytmus.

Edy: Držím palce Rytmusovi. Trénuje, maká na sebe a v 45 rokoch dokazuje, že sa dá všetko. Pokojne by už mohol mať na saláme, ale on trénuje, maká a to treba podľa mňa aj patrične oceniť. Curtis je dobrý súper, určite ho potrápi, ale verím, že Paťo to dokáže. 

Jakub: Fandím Paťovi. Je obdivuhodné, že sa stále snaží prekonať samého seba, posúvať limity a myslím si, že bude na zápas dobre pripravený tak, ako na všetko, čo počas svojej kariéry dokázal. Úprimne ale netuším čo čakať od Curtisa, takže ho nepodceňujem.

2. Flexking vs Baron

flexking vs baron
Zdroj: (vlastná fotografia)

Vavi: Chystám o tom aj článok, v tomto prípade jednoznačne vyhrá Frayer. Baron mu zatiaľ skočil na kompletný taktický plán. Flexking, ak neurobí nepochopiteľnú chybu, získa druhé víťazstvo.

Stano: Keďže zo všetkého, čo Frayer robí, je jasné, že hrotí veci naplno a s nespornou dravosťou, podľa mňa Barona ukončí veľmi rýchlo. Som zvedavý.

Edy: Frayer Flexking. Prečo? Nielenže vie, ako urobiť show, ale vie sa aj trafiť. Baron mu bude chcieť prvé kolo odtrhnúť hlavu, čo Frayer môže využiť vo svoj prospech. 

Jakub: Mentálne zatiaľ suverénne vyhráva Flexking, Baronovi sa dostal pod kožu tak, ako ešte žiadnemu súperovi. Baron bude mať šancu, ak si to uprace v hlave. Nebudem klamať, najviac sa teším na tento fight a podľa mňa uvidíme KO. Neviem ale na koho strane.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Bitmanova „Godzilla" ako dôvod nečakaného sporu v SK rape

3. Aless vs Dominka Mirgová

aless vs dominika mirgová
Zdroj: (vlastná fotografia)

Vavi: V rozhovoroch s dievčatami som si uvedomil, že im nejde len o zápas, ale chcú inšpirovať aj ďalších ľudí. To sa mi páči. Fandím im obom. Verím, že sa Dominike splní mini-cieľ, a teda, že nepríde o svoj pekný nos, to by bola škoda. Môžem dať remízu? 

Stano: Tu to neviem odhadnúť, ale spravím si pukance a budem si užívať prítomný okamih 😀

Edy: Najprv som si myslel, že to vyhrá Aless, ale po najnovšej tlačovke, som svoj názor prehodnotil a prikláňam sa na stranu Dominiky. Uvidíme, ako si dievčatá poradia s psychickým tlakom, ktorých ich určite bude v aréne čakať. Pre obe to bude poriadna škola.

Jakub: Fandiť budem obom dievčatám, pristúpili k tomu sympaticky. Aby som ale nebol alibista, na výhru tipujem Dominiku.

4. Erik Tresor vs Martin Valihora

tresor vs valihora
Zdroj: (IG: https://www.instagram.com/erik_tresor/)

Vavi: Erik Tresor. Nechám Martina Valihoru, nech ma pozitívne prekvapí, ale myslím si, z toho, čo som videl a počul, že Erik má značné ambície v bojových športoch, ktoré začne 27.12 napĺňať.

Stano: Čakal som najskôr, že Erik pôjde do ringu s Frayerom, ale trúfam si povedať, že oproti Martinovi bude Erik favoritom.

Edy: Erik je jasný favorit, no určite netreba podceňovať Martin Valihoru, ktorý môže prekvapiť. Martin dlho trénoval rekreačne thajský box, takže by som mal oči na stopkách.

Jakub: Tresor mi príde ako veľmi vyspelý, rozvážny a skromný človek, vraj má aj čo-to odtrénované, Martina bohužiaľ nesledujem tak podrobne. Tipujem teda Erina a budem mu fandiť.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame