FREE KARLO! Kúpou merchu môžeš rappera za mrežami podporiť aj ty

FREE KARLO. Tak znie názov špeciálnej edície merchu z dielne českého labelu MILION PLUS, ktorého výťažok bude putovať na podporu slovenského rappera Karla. Ten je kvôli tomu, že ho polícia chytila pri prevoze drog vo vlaku, momentálne za mrežami.

Edícia FREE KARLO

Aj keď sa Karlo nenechádza vôbec v jednoduchej situácii a momentálne je nejasné, ako celý prípad dopadne, môže ho tešiť aspoň fakt, že o podporu núdzu rozhodne nemá. Chalani z MILION PLUS stoja na jeho strane. A neboja sa to dať najavo pomerne jasným spôsobom. Či už Yzomandias, Nik Tendo alebo ďalší, Karla podporujú. Pravidelne a otvorene. Predsa len, nie je to iba ich kamarát, ale aj kolega.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Yzomandias (@yzomandias)

Už nejaký čas si môžete dokonca kúpiť špeciálnu edíciu merchu. Peniaze, ktoré M+ zarobia na veciach FREE KARLO poputujú práve Karlovi. Keďže momentálne nemôže pracovať a tvoriť, financie sa mu dozaista zídu. A ak chcete tohto slovenského interpreta podporiť, toto je pre vás ideálna možnosť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Milion Plus (@milionplus)

Merch si môžeš kúpiť na oficiálnej stránke MILION PLUS. Ak máš záujem, mal by si sa poponáhľať. Neprekvapí, že sa kúsky rýchlo míňajú.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Yzomandias

Odporúčame