Dorazili najnovšie Yeezy! Nechýbajú ani detské veľkosti

Je to tak, už túto sobotu môžeš naraz obuť seba aj svojho potomka. Pokiaľ nemáš potomka, môžeš si Yeezy Infant dať napríklad na poličku. Alebo si adoptovať dieťa na diaľku a poslať mu ich. Yeezy Infant tu zatiaľ boli iba raz, a naviac nevychádzali súčasne s dospelou variantou, takže toto je vlastne historický okamih.

Isté je, že nájsť pre ne využitie bude o dosť jednoduchšie, než sa k nim dostať. To ale tiež nie je úplne sci-fi, pretože vďaka Footshopu dôjde k sobotnému releasu modelu Yeezy Boost 350 V2 v čierno-červenej farebnej kombinácii aj v našich končinách. Získať ich môžeš buď online cestou, ale v prípade, že nedisponuješ internetovým pripojením a tento článok čítaš vďaka hotspotu v McDonalde, je tu pre teba ešte offline raffle, ktorého sa môžeš zúčastniť v bratislavskej pobočke.

Čo sa online rafflu týka, budeš musieť pre účasť podstúpiť neznesiteľné muky. Vstupenkou do neho je totiž unikátny kód, ktorý sa ti náhodne zobrazí pri prechádzaní e-shopu Footshopu, takže musíš vydržať browsovanie medzi tými najlepšími teniskami dosť dlho na to, aby prišiel vytúžený okamih, a zároveň sa musíš udržať, aby si nerozflákal celú výplatu a zostalo ti aj na tie Yeezy. Pokiaľ chceš svoje šance zvýšiť ešte instore rafflom, potom nabehni v sobotu o jedenástej skenovať kódy na Čulenovu 9. Hlavne si ale nezabudni platobnú kartu, pretože to je jediná možnosť, ako tenisky zaplatiť. O naturáliách alebo bitcoinoch sme sa totiž v pravidlách nič nedočítali. Ale radšej si ich prečítaj tiež, nájdeš ich na Yeezy microsite a rozhodne sa tvoje šance nezanedbateľne zvýšia, keď si ich poriadne preštuduješ!

Kredit ide samozrejme Footshopu a ich blogu.

Odporúčame