Bude Kanyeho Donda 2 najväčší toxic shit vo vesmíre?

Kanye West vydal v uplynulom kalendárnom roku album Donda, ktorým opäť potvrdil, že je rapovým priekopníkom a tento žáner posúva dopredu. Aj keď to niektorí ľudia nemajú radi, pre rap je dôležitý, pretože znamená progres. Preto potešilo, keď sme sa dozvededeli, že chystá album Donda 2. Nie všetci sú ale nadšení. 

Kanye West si oficiálne zmenil meno! Ako sa volá?

Bývalý rapper a známa mediálna osobnosť z USA, Joe Budden, diskutoval v aktuálnom dieli svojho podcastu The Joe Budden Podcast aj o pripravovanom albume Kanyeho Westa. Myslí si, že Donda 2 bude mať množstvo toxických prvkov. Nejeden rapový priaznivec by mohol byť nemilo prekvapený.

„Myslím si, že toto bude najtoxickejšie ho.no vo vesmíre,“ povedal Budden. „Aby to skutočne bolo tak veľmi toxické, musí to vyjsť v tomto období. Myslím si, že to nemal v pláne dávať von tak skoro. Ale nemôže to vydržať. Na tomto albume ukáže, že je kráľom toxicity.“

Celý diel si môžete vypočuť tu: 

 

Prečo je Kanye West toxický?

Jedným z hlavných dôvodov, prečo je Kanye, ktorý si medzi časom zmenil meno na Ye a napríklad si zaumienil, že sa chce stretnúť s ruským prezidentom Vladimírom Putinom, toxický, je fakt, že sa skončil jeho dlhoročný vzťah s Kim Kardashian. Jeho bývalá ex-manželka sa pohla ďalej a momentálne randí s hercom a komikom Peteom Davidsonom, ktorý je doslova synonynom dobrej nálady.

Kanye West sa chce stretnúť s Putinom. Čo ide riešiť?

K Peteovi sa Kanye vyjadril v jednom z riadkov v novom singli „Eazy“, kde spojil sily s The Gameom. Konkrétne sa jedná o: „God saved me from that crash. Just so I can beat Pete Davidson’s ass.“ Preklad znie: „Boh ma zachránil z tej nehody, aby som mohol nakopať Peteovi Davidsonovi zadok.“ Tento odkaz komentoval aj samotný Pete, podľa jeho slov, sa na tom dobre pobavil.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kanye West chce, aby jeho deti navštevovali Donda Academy: Čo všetko by sa tam naučili?

Toxicita, toxicita a toxicita

Budden tvrdí, že Kanye je po rozvode s Kim zatrpknutý, čo by sa malo odzrkadliť aj na jeho novom albume. Či to tak skutočne bude sa dozvieme až keď Donda 2 uzrie svetlo sveta. Aktuálne je dátum vydania naplánovaný na 22.február, čo je vyslovene magický dátum.

Prečo? Pretože 22.2.22. Rozhodne to nie je náhoda, Kanye sa v podobnej symbolike vyžíva. Každopádne, to, čo si pre verejnosť pripraví, bude vo veľkej miere diskutované.

NA PRVÉ POČUTIE: Kanye West je späť. Profesor rapu žáner posúva opäť vpred

Photo credits: IG

Odporúčame