Fight Night Challenge 3 sa blíži: Rytmus, Tresor, Frayer či Aless

Rytmus, Aless a Dominika Mirgová. (Zdroj: Instagram/rytmusking, aless_capparelli, dominikamirgovaofficial)

#Podujatie Fight Night Challenge 3 sa nezadržateľne blíži. Galavečer bojových športov, na ktorom sa objaví aj viacero mien z hudobného sveta, sa uskutoční 27. decembra 2022 v Brne. Poďme sa na tento pripravovaný event pozrieť rapovou optikou. Na čo sa môžeme tešiť?

Fight Night Challenge 3 je za rohom

Nechceme vás teraz strašiť, ale december začína vo štvrtok a približne za mesiac je koniec tohto kalendárneho roka. Okej, spracujte to a ideme ďalej. Fight Night Challenge 3 je na programe 27.12.2022 v českom meste Brno. Rapových fanúšikov môže tešiť fakt, že na tomto evente nebude chýbať Rytmus. Avšak, nepredstaví sa v ringu, ako tomu bolo v jeho kariére už trikrát, ale bude uvádzačom, presenterom alebo moderátorom (v našich končinách na to nie je jednotné pomenovanie, preto si môžete vybrať).

Člen legendárnej skupiny Kontrafakt sa v úlohe, ktorú má v prestížnom UFC Bruce Buffer, začína cítiť ako doma, čo potvrdzuje aj v organizácii FABRIQ MMA, kde taktiež zastáva túto pozíciu. O tom, že vie pracovať s publikom a má vhodný hlas na tento post sme už písali. Každopádne, všimli sme si, že s každým ďalším podobným eventom jeho výkony rastú, preto sa môžeme tešiť na to, v akej polohe sa predvedie teraz.

FNC sľubuje zaujímavú šou. V minulosti sme mohli na podujatiach tejto organizácie sledovať mená ako Frayer Flexking, vyššie spomínaný Rytmus, Moloch Vlavo, Čis T, Refew, ale aj Separ alebo Majk Spirit. Teraz sa nudiť taktiež nebudete, je hneď niekoľko meraní síl, ktoré v sebe skrývajú nevyspytateľné športovo-šoubiznisové dianie.

Frayer Flexking si ide po víťazstvo

Jedným z najsledovanejších účastníkov FNC 3 je Frayer Flexking. Po výhre nad Čis Tým a prehre s Refewom smeruje do ringu tretíkrát. Jeho súperom tento raz bude účastník reality show, ktorý sa preslávil nedávno vo Farme, Baron. Obaja si poslali cez médiá niekoľko ostrých odkazov, pričom niet pochýb o tom, že sa nemajú v láske.

Frayer je stelesnením toho, čo Fight Night Challenge robí v očiach priaznivcov zaujímavým. Dokáže sa predviesť športovo, nechýbajú kontroverzie na tlačových konferenciách či trash talk, ktorý celé podujatie sprevádza. Baron je o niečo väčšou neznámou, ale menoslov ľudí, ktorí by chceli Flexkinga poslať k zemi, nie je najmenší a bude tak-nejak ich reprezentantom a zástupcom.

Súboj, ktorý je nevyspytateľný

Keď sa pozriete na zoznam zápasov, doslova vám udrie do očí meranie síl medzi Dominikou Mirgovou a Aless. Hudobno-raperská boxerská bitka v sebe skrýva hneď niekoľko dejových línií. Tou najdôležitejšou je ale to, že dve ženy, ktoré súťažne nikdy neboxovali, pričom celkovo sa nevenovali bojovým športom po vrcholovej stránke, idú do ringu a v týchto chvíľach podstupujú náročnú fyzickú (a v neposlednom rade aj psychickú) prípravu.

Každý z hudobníkov, ktorý sa v ringu predstavil, či už uspel alebo neuspel, uznal, že pripraviť sa na zápas v bojových športoch je nesmierne náročné po všetkých stránkach a človek tomu musí podriadiť každý jeden deň. Preto sa tešíme, ako sa s touto výzvou dievčatá popasujú a obom im držíme týmto smerom palce. Chce to odvahu, nech už výsledok bude akýkoľvek.

Dočkali sme sa Erika Tresora

Samotný Erik Tresor hovoril, že nájsť mu súpera nebolo jednoduché. Málokto sa s ním chcel postaviť do ringu, pričom on sám sa chcel vyhnúť Bitmanovi, o ktorom chlapsky povedal, že je nad jeho sily. Tresorovým súperom na Fight Night Challenge 3 bude bubeník a skúsený hudobník Martin Valihora. Že neviete, ako budú títo dvaja vyzerať v ringu vo vzájomnom zápase?

Ani my, nemáme ich nasledovaných po športovej stránke, pretože nemáme mať odkiaľ. O to zaujímavejšie bude sledovať, kto bude ťahať za dlhší koniec povrazu. Z toho, čo sledujeme, favoritom medzi ľuďmi je Erik Tresor, ktorý je milovníkom bojových športov. Vie ale niekto reálne odhadnúť, akú kvalitu v sebe skrýva Martin Valihora? Mysleli sme si. Okrem toho platí, že kohokoľvek podceniť sa nevypláca.

Šou, ktorá spestrí vianočné sviatky

Dátum Fight Night Challenge 3 je 27. december 2022, a teda po vianočných sviatkoch pred Silvestrom a začiatkom nového roka. Inými slovami, ideálny čas na stretnutie s rodinou či priateľmi. Či už máte radi box alebo rap, toto podujatie nudiť dozaista nebude. My sme vyššie načrtli niekoľko zápasov, na ktoré sa môžeme tešiť, ale to rozhodne nie je celý menoslov.

Okrem osôb, ktoré čaká ich boxerský debut, sa do hry dostávajú aj profesionáli ako Marek Bartl, Robo Pukač či Michal Martínek. Na svoje by si teda malo prísť široké spektrum priaznivcov naprieč rôznymi odvetviami. Turnaj sa blíži a my dianie okolo neho budeme dozaista pozorne sledovať.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame