Dokkeytino púta novým videoklipom. Čím je špecifický?

Dokkeytino púta novým videoklipom. (Zdroj: YouTube.com/DOKKEYTINO)

Dokkeytino o sebe dáva vedieť. A ako to býva u tohto originálneho interpreta zvykom, opäť je to vo veľkom štýle. Multitalentovaný chalan publikoval song „Nové Peniaze“, pričom neláka iba skladba samotná, ale aj videoklip, ktorý je dostupný na YouTube. Čím je aktuálny vizuál zaujímavý? Čítaj ďalej a dozvieš sa všetko podstatné.

Dokkeytino = originalita

Nemusíte byť práve Dokkeyho skalní fans, aby ste uznali, že je skutočne originálny. A to nie je. V novom songu „Nové Peniaze“ to potvrdzuje vyslovene parádnym spôsobom. Zaujímavý beat, do neho rôzne polohy rapu a text, do ktorého, keď sa započúvate, zistíte, že má aj príbehové črty. Áno, je to new school, ale ten my máme radi. Okrem toho, skladba, ktorá je na YouTube v čase vznikania textu iba niekoľko hodín, obsahuje skutočne pútavý vizuál.

Dokkeytino na svojom profile na Instagrame informoval, že videoklip je natočený na iPhone, pričom samotný koncept zaobstaral chalan menom @e.y.o.p.e . Netreba zabúdať ani na hru s farbami, alebo ak chcete color grading, tam idú credits zas pre @igeross. A produkcia songu „Nové Peniaze“? Skontrolujte profil @nuksterr.

Aby toho nebolo málo, Tino informoval, že v novembri (ktorý je už o necelé dva týždne) vydá nový sólový projekt. Už teraz sa tešíme na to, čo si pre nás pripravil.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame