Jediný, kto ťa môže zastaviť si iba ty sám

Rytmus dozrel po všetkých stránkach. Je ženatý, má syna, s Kontrafaktom pripravuje album roka a koncertuje s orchestrom. Patrik Vrbovský je človek, ktorý môže motivovať a on to aj robí.

Rytmus na svojom profile na sociálnej sieti Instagram zverejnil vyjadrenie, ktoré, ak si vnímavý človek, pomôže k tomu, že počas najbližších momentov budeš mať chuť urobiť všetko, po čom si odmalička túžil. Ak nie, tak ťa sklameme, dnes ťa už nenamotivuje tým pádom nič.

„Jediný kto može zastaviť tvoje vízie si iba ty sám, nikto iný. Dovolte mi napísať krátky príbeh. Keď som oznámil 2017, že prvýkrát ideme robiť s orchestrom tak sa v médiách ztrhla vlna predsudkov. (Milujem to mimochodom) Rap a orchester? Vo svete bežné no na slovensku stop/ zákaz/nemožné. Vypredali sme inchebu 2 krát za deň. Ostali tichučko,“ začal člen legendárnej rapovej skupiny a človek, ktorý spolu s ostatnými staval piliere slovenskej rapovej scény.

„Dali sme to jak páni a slovenský rap sme posunuli na najvyšší level emócií z hudby. Keď sme oznámili koncert 2019 s orchestrom na štadióne, tak radšej už nikto nič nepísal. Takže ak máš víziu, ktorej veríš, tak je to správne a vlastne o tom to celé je. Nenechaj sa spochybniť okolím a ich strachom. Už vyše 20 rokov to hovorím. Jediný kto ťa može zastaviť, alebo spochybniť, je ten na koho sa pozeráš ráno v zrkadle,“ zakončil Patrik Vrbovský, z ktorého priam cítiť, že po narodení syna sa pozerá na svet ešte vyspelejšie, ako tomu bolo doteraz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.