Dnes sa uskutoční doposiaľ najväčší koncert speváčky SIMY!

Sima

Sima a jej najväčší koncert (Zdroj: Instagram.com/simonahegerova)

#WAVE tím prináša do Bratislavy exkluzívny koncert Simy spolu s audio-vizuálnymi efektmi a sprievodnými vystúpeniami Dominiky Mirgovej či špeciálnych hostí ako Kali, Ego, Tina, P.A.T. a ďalší.

Niet pochýb o tom, že speváčka SIMA je jednou z najlepších a najobľúbenejších slovenských interpretov. Svedčí o tom hneď niekoľko úspechov, ktoré dokázala. V lete minulého roku sa objavila na billboarde na Times Quare v New Yorku. Stala sa totiž najpočúvanejšou interpretkou na Slovensku a bola tak súčasťou projektu EQUAL. Tento rok zase začala spolupracovať so sieťou slovenských benzínok, kde sa predávala jej vážna bábovka, tentokrát je to vážny toastík. 

 

Na svojich sociálnych sieťach avizovala, že jej najväčší koncert ju ešte len čaká v Trnave, v roku 2025. No jej doposiaľ najväčší koncert sa uskutoční už túto sobotu. Ten sľubuje nadupanú audio-vizuálnu show, kde sa predstavia aj exkluzívni hostia ako Kali, Tina, Ego, Dominika Mirgová, P.A.T. a ďalší. Matúš Kolarovský – Yael vzhľadom k uplynulým udalostiam sa podujatia nezúčastní z osobných dôvodov. 

 

“A naozaj to bude veľká podívaná pre každého, kto v sobotu príde. Vizuálna šou preto, pretože sa bude nachádzať v Rafinery Gallery cez 40 – 50m ledky, na ktorú sa bude premietať každá skladba, ktorá odznie. Máme pripravenú autentickú led projekciu, ktorá nebude len o danom vizuále, ale bude to prepojenie obrazu, zvuku a pohybu tak, aby vo finále si daný návštevník odniesol najmä súhrn všetkých týchto zmyslov a hlavne z tohto všetkého si odnesie silnú emóciu. Taktiež celý koncert sa bude niesť v sprievode tanečníc a ľudia sa môžu tešiť na množstvo zaujímavých efektov, kulís a podobne. Nesmierne sa tešíme už na každého z vás a dúfame, že budeme môcť spraviť v budúcnosti viac takýchto podujatí”, hovorí nadšene  Samuel Tomka, organizátor Wave festivalu.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Majk Spirit čoskoro vydá album NOVÝ ČLOVEK 2: Čo od tohto projektu môžeme čakať?

LINE UP: 

19:00 DJ GRIMASO

21:30 Dominika Mirgová

22:00 SIMA+ hostia 

23:30 DJ Hajtkovič

Simona Hegerová, umeleckým menom Sima (30. apríl 1996, Trnava) je slovenská speváčka, označovaná aj ako raperka. Osobne o sebe tvrdí, že nie je raperkou, skôr rapujúcou speváčkou. Je známa zo speváckej šou Hlas Česko Slovenska, no preslávila sa však až v roku 2015 vďaka projektu Ega – Podzemgang . Vydala štyri štúdiové albumy, dve EP a viac než 50 videoklipov. Simona Hegerová sa narodila a vyrastala v Trnave. V deviatich rokoch začala navštevovať základnú umeleckú školu, kde sa začala venovať spevu. Študovala na Strednej priemyselnej škole dopravnej v Trnave. V trinástich rokoch vystupovala v Mini Talent Show vysielanej na STV, kde sa dostala medzi najlepších dvanásť účastníkov.

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Informácie poskytla Jana Trellová, PR manažérka podujatia
Odporúčame