Nové DMSLIFE je von: Kto môže Smarta volať Tomáš? (VIDEO)

DMS v novom DMSLIFE. (Zdroj: YouTube/DMS RECORDS)

#Chalani z DMS žijú doslova svoj „diskopříbeh“. Pravidelne to potvrdzujú nielen na koncertoch a festivaloch, ale aj v rámci série DMSLIFE.  Aktuálne je von už 15. diel tohto, môžeme napísať, seriálu, ktorý mapuje spoločný život Separa, Dameho a Smarta autentickým spôsobom. 

DMS a nuda sú oxymoron 

Skutočne, niekedy máme pocit, že DMS je opakom slova nuda. V aktuálnej časti, ktorá má približne 45 minút, môžeme vidieť, ako chalani navštívili Žilinu, Nitru či Martin. Ak ste náhodou z Turčianskych Teplíc a netreba veľa, aby ste sa urazili, radšej si to nepúšťajte. Takisto, ak svojim fenkám dávate mužské mená.

Množstvo zábavy, kopec vtipov, ktoré sú viac či menej na hrane a v hlavnej úlohe Separ, Dame a Smart. Často sa objavuje aj Osťo, či už ako hypeman na podujatiach alebo „drinking buddy“, prípadne ako autor legendárnych hlasoviek . Náhľad videa na YouTube je poriadny bait, ale keby máme taký záber, taktiež by sme ho použili.

Dozviete sa, že Dame pestuje domáce ovocie, taktiež, kto môže Smarta volať Tomáš, ale aj to, že prespávať v dejisku akcie a nepiť alkohol vôbec neznie ako dobrý plán. Ak máte DMS radi, toto je content práve pre vás, my sme sa naozaj dobre zabavili. Okrem toho, môžete si všimnúť skutočne veľké množstvo detailov zo zákulisia jednotlivých kultúrnych akcií.

Separ rozpráva o zážitkoch z Veľkej Británie, v Manchestri bol na futbale, v Londýne si užil svet Harryho Pottera (kde Cynthia šesťkrát plakala) a zistíte aj to, kto dokáže spať do štvrtej poobedia, aby bol následne večer unavený. Viac už prezrádzať nebudeme, zapínajte.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame