Pápež nám bol na ko*ot, chleba lacnejší nebude. DMS vydali snippet!

Pápež nám bol na ko*ot, chleba lacnejší nebude. Veta, ktorá rezonuje. Rezonovanie, to je slovo, ktorým by sme mohli opísať snippet k albumu HUHU. Chalani z DMS ani zďaleka neostali nič dlžní svojej povesti. Dali najavo, že sú tu, aby boli najlepší. Neboja sa byť kontroverzní. A ich hudobná kvalita? Prvotriedna.

Samotný titulok pojednáva o tom, že na diss musel byť pripravený každý. Ak chceš vidieť rozbitý výklad, ktorý padol „za vlasť“, nájdeš ho na Separovom profile. DMS snippetom k albumu HUHU opäť posunulo rap game o niečo ďalej. Ak fanúšikovia váhali, či si toto CD kúpiť, pravdepodobne už túto dilemu nemajú. Respektíve, nemali by mať.

⇒ Album HUHU si vieš objednať na TOMTO ODKAZE

Pred pár dňami DMS zverejnili banger menom „Tanečná pesnička“. Snippet je dôkazom, že bangrov bude na HUHU viacej. A to je dobrá správa pre celý slovenský rap. Ďalšie slová sú zbytočné, na rad prichádza samotný snippet.

Takmer päťdesiat tisíc vzhliadnutí za prvý večer? Nebuďte prekvapení, DMS len dokazuje svoju silu a vplyv, ktorý na Slovensku má. Teda, aby sme boli féroví, nielen na Slovensku. Separ, Dame a Smart sú populárni aj za hranicami našej malej krajiny. A niet sa čo čudovať, DMS je skutočne originálne vo všetkých ohľadoch. Ak ste o tom pochybovali, tento snippet vaše pochybnosti definitívne rozpustí.

⇒ Album HUHU si vieš objednať na TOMTO ODKAZE

Sledujeme album roka? Otázka, na ktorú ešte niekoľko týždňov nebude vedieť široká verejnosť odpovedať. Očakávania sú ale obrovské a snippet je dobrou ochutnávkou toho, čo nás v HUHU čaká. Pápež nám bol na ko*ot, chleba lacnejší nebude. To je iba jedna z myšlienok, o ktorej fanúšikovia diskutujú. DMS otvorilo viacero tém, ktoré sú silné a vyvolávajú otázky. A to tak to má byť.

Photo credits: DMS HUHU SNIPPET – YouTube

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.