Je toto najlepší rapový odkaz pre tvoju ex? (VIDEO)

Vzťahy sú krásne a láska je nádherná. Neraz sa hovorí, že je to to najlepšie na celom svete. Okej, niečo na tomto tvrdení je. Avšak, nie vždy to končí úspechom. Vo veľa prípadoch vzťah končí naozaj zle. Vedia to aj chalani zo 4D. A my sa preto pýtame: Je toto najlepší rapový odkaz pre tvoju ex?

Rapový odkaz pre tvoju ex

Prenesme sa do roku 2015, kedy si cestu v slovenskej rap game razila skupina 4D. O koho sa jednalo? Čistychov (dnes už Čis T), DNA, Mišo Biely a G-Bod. A pred siedmimi rokmi sa chalanom podarilo vydať track, ktorý sa stal neoficiálnou hymnou rozídených ľudí. Ak nám neveríš, tak si hneď teraz zapni song „DÁŽD NEZASTAVÍŠ“. My ti ho pripájame nižšie:

Viac ako 4,4 milióna views na YouTube, skvelý beat, prepracovaný videoklip, super refrén od Miša Bieleho a slohy od Čistychova a DNA, ktoré idú naozaj do žíl. Ak ste sa niekedy sklamali v láske, respektíve to medzi vami a vašou ex nedopadlo najlepšie, toto je track, ktorý si zamilujete.

Uznávame, že v niektorých momentoch je text vyslovene ofenzívny, ale vieme, predsa ako to chodí. Niekedy skrátka nie je priestor na diplomatické vyjadrenia a to, aby ste si brali servítku pred ústa.

Lil Wayne oslávil 40 rokov. Toto sú TOP songy jeho kariéry

Bude ťa zaujímať: Separ vycestoval do Spojených štátoch amerických, kde pre svojich priaznivcov pripravil nový singel. Nebude chýbať ani videoklip priamo z ulíc New Yorku. Ak sa chceš dozvedieť viac a vidieť Separa tancovať, klikni na náš web.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com/ 4D

Odporúčame