DMS HUHU TOUR: Sataniáda rapu, ktorú musíš zažiť

Albumu HUHU od DMS uzrel svetlo sveta v závere minulého kalendárneho roka. Našiel svojich fanúšikov a našiel aj svojich odporcov. K tomuto CD sa však vyjadril zrejme každý človek, ktorý počúva slovenský rap. Už čoskoro sa dočkáme turné k tomuto hudobnému projektu. A na mieste je otázka: Bude to najlepšia šou, akú sme doteraz od DMS mohli vidieť?

DMS HUHU TOUR

Táto sataniáda oficiálne začala 29. apríla 2022 prvou zastávkou, ktorou bolo východoslovenské mesto Humenné. Lístky na celé turné sú v predaji v sieti Ticketportal. Predovšetkým pri niektorých zastávkach odporúčame, aby ste si vstupenky zaobstarali v predstihu, pretože je možné, že priamo na mieste už nebudú k dispozícii.

7. mája, sa Separ, Dame a Smart presunú na stredné Slovensko, kde ovládnu svojou tour Brezno. Aby ste nepovedali, že na vás nemyslíme, na kúpu vstupeniek môžete použiť zľavový kód „OCKODMSHUHU10“ a konečná čiastka, ktorú miniete, bude napokon o pár percent nižšia. Škoda to nevyužiť, no nie? Inak, a ešte niečo, pripravujeme pre vás aj súťaže o lístky na toto turné. Preto stay tuned.

Využi zľavový kód a kúp si lístok na tomto odkaze

Možno sa pýtate, aké budú ďalšie zástavky. Nuž, v rýchlom tempe sa DMS predstaví aj v Nitre, Zákamennom, v Šuranoch či v Zemianskych Kostoľanoch (ak si tam ešte nebol, musíš zažiť, táto dedinka má špecifický vibe).

O týchto koncertoch ale ešte reč na našom webe bude. Ak sa už neviete dočkať DMS HUHU TOUR, tak Humenné, Košice a Brezno sú najbližšie možnosti, kde jednu z najpočúvanejších slovenských skupín uplynulých rokov môžete vidieť a počuť. Videá v článku, veríme, poslúžia ako dostatočná pozvánka na turné, ktoré bude hýbať slovenskou rap game.

Koncerty, ako žiadne iné

Boli ste už na koncerte DMS? Ak áno, nemusíme písať nič. Ak nie, rozhodne by ste to mali zažiť, pretože samozrejme každému vyhovuje niečo iné, ale keď idete na týchto chalanov, máte záruku dobre investovaných peňazí. Prvotriedna šou, poriadny „bordel“, práca s davom či rôzne prvky, ktoré sa dopredu nedajú ani naplánovať. Viackrát už v súvislosti s DMS zaznelo, že nemajú fanúšikov, ale majú sektu. Toto nebude turné, toto bude sataniáda.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Prinesie Pil C tento rok pokračovanie série Peroxid?

Faktom je, že DMS dáva do svojich vystúpení maximum. Separ, Smart aj Dame vedia, že práve vďaka svojim priaznivcom si môžu užívať popularitu, akú majú, preto tak k nim aj pristupujú. A či už vystupujú pred pár stovkami alebo pred pár tisíckami, vždy odovzdajú prinajmenšom sto percent.

Treba vôbec spomínať to, že pandémia koronavírusu je aspoň nateraz zľahka zažehnaná a konečne môžeme chodiť na kultúrne podujatia? V slovenskom športe sledujeme smutnú realitu. Fanúšikovia sa mesiace sťažovali na to, že nemôžu chodiť na zimáky a futbalové štadióny kvôli COVID-19, ale potom, keď im je to umožnené, prídu v obmedzenom počte alebo vôbec.

Je na čase ukázať, že čo sa týka kultúry a trávenia voľného času celkovo, rap fans sú na tom inak. Keď je možnosť, prídu. Pomôcť si môžeme slovami Separa z tracku „Odj.bem strop“: „Šetkym tečú sliny, chcú robiť pi.oviny. Bacha na kolapsy, pite veľa tekutiny.“

Toto platí aj na jar 2022. Ľudia sa nevedia dočkať toho, ako vypnú mysle a poriadne si užijú rapovú šou. A DMS HUHU TOUR je ideálna príležitosť na to, aby naplnili svoj deficit socializácie. Nikto z nás totiž nevie, kedy príde „ĎALŠIA VLNA“.

Photo credits: DMS, IG profil Dame

Odporúčame