Prinesie Pil C tento rok pokračovanie série Peroxid?

Pil C

Pil C patrí medzi interpretov, ktorí sa viac či menej pravidelne venujú dianiu v slovenskej spoločnosti a takisto tomu, čo sa deje v našej politike. Nebudeme si klamať, aktuálne to vôbec nie je ideálne (kedy bolo, však?), čo otvára viacero tém a doslova námetov na hudobnú tvorbu. Dočkáme sa pokračovania série Peroxid?

Vydá Pil C ďalší song Peroxid?

Pil C sa nebojí spoločenských a politických tém, ktoré mu u niektorých fanúšikov prinášajú uznanie, ale u ďalších veľkú kritiku a odpor. Najviac o politickom dianí v Slovenskej republike rapuje prostredníctvom skladieb Peroxid. Zatiaľ sú von tri a obsahujú skutočnosti, nad ktorými, keď sa zamyslíte, tak vám vyslovene príde smutno.

Na to, aká je Slovensko malá krajina, tak čelí kauzám a problémom, pri ktorých v momentoch zastáva rozum. Poďme si to pripomenúť. Toto bol pôvodný Peroxid, kedy Pil C premiérovo vo veľkej miere ukázal, že rapovanie o politike preňho nie je problém.

Toto je Peroxid číslo 2, ktorý sa objavuje na Lukášovom albume V Rádiu Hral Elán Keď Umrel Tupac. Priam dokonalo zapadá do obdobia, v ktorom vyšiel. A smutné je, že viacero vyjadrení je aktuálnych dodnes.

A napokon Peroxid 3, doposiaľ posledný zo série. Tento song nájdete na Pil Ciho hudobnom projekte 2086, pričom sa môžeme zamýšľať nad tým, že je to zatiaľ najviac prepracovaná peroxidová skladba z jeho dielne.

Otázka znie: Dočkáme sa tento alebo budúci rok tracku Peroxid 4? Nevieme, čo má Pil C za lubom, aké má momentálne hudobné plány, ale Slovenská republika si v uplynulých mesiacoch (rokoch) prechádza silným dianím a smeruje do obdobia, ktoré nebude jednoduché. Ak by sa Lukáš rozhodol to spísať do songu, rozhodne by nemal núdzu o námety na jednotlivé bary.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Separov nový album odje*e strop. Kedy Separ vydá nový singel?

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Pil C

Odporúčame