Nový album DMS HUHU je v predaji! Toto je banger „Tanečná pesnička“

Rapoví fanúšikovia sa konečne dočkali. Nový album DMS HUHU je von! Separ, Dame a Smart dali dokopy CD, o ktorom sa bude hovoriť veľmi dlho. Vonku je aj ochutnávka v podobe skladby „Tanečná pesnička“, ktorú si môžete vypočuť na platforme YouTube. 

Čakanie sa mohlo zdať chvíľami nekonečné, ale je na konci. Nachádzame sa v samom závere kalendárneho roka 2021, kedy sa situácia v našej krajine neuberá práve idylickým smerom. Preto je vznikanie nových rapových albumov prvkom, ktorý na ľudí môže mať a pravdepodobne aj bude mať priam blahodárne účinky. Nové CD by mali vydať chalani z Kontrafaktu a aj Pil C, ale na to priestor ešte bude.

Teraz totiž všetkých zaujíma album HUHU, ktorý na svetlo sveta priniesli Dame, Separ a Smart z DMS. A objednať si ho oddnes môžeš aj ty. Plus, ak máš záujem o originálny a limitovaný merch, mal by si byť rozhodný a rýchly, pretože dopyt prevyšuje ponuku a tovar sa veľmi rýchlo vypredá. Ozaj a áno, keď si CD a veci objednáš v predpredaji, budeš ich mať do Vianoc doma.

⇒ Album HUHU si vieš objednať na TOMTO ODKAZE

Najprv „Rampa“, teraz „Tanečná pesnička“

Nový album DMS HUHU v sebe skrýva viac, ako by sa mohlo zdať. Nenachádzajú sa na ňom nijakí hostia z rapového prostredia. Jedinými spoluprácami sú Richard Müller, Kuky Band a Horkýže Slíže. Skladbu „Rampa“ už určite veľmi dobre poznáte. Je to niečo, čo prekvapilo viacero priaznivcov DMS, ale zároveň táto pieseň nesklamala. Tento feat je skutočne kvalitný, na čom sa zhodnú (nielen) rapoví fajnšmekri. A zaujal aj klip, kde sa ukázal aj avízovaný albomový hosť Richard Müller.

Teraz je von song „Tanečná pesnička“, ktorého views  naberajú na obrátkach od prvej sekundy od publikovania, a teda od 18:11, čo je pekne symbolické, keďže dnes je 18.11 a ešte má aj Separ narodeniny. Zatiaľ sa môžeme len domnievať, či bude mať táto vec veľký úspech. Vzhľadom na to, akú pozornosť DMS púta, tak o tom nemusíme pochybovať.

Mohlo by ťa zaujímať:  Prečo môže ísť A$AP Rocky na 9 rokov do väzenia?

Od „Tanečnej pesničky“ mali poslucháči veľké očakávania, ktoré, ako sa zatiaľ zdá, boli naplnené. Ak neveríte, rozhodne si pozrite komentáre na YouTube alebo na profiloch Separa, Dameho či Smarta na Instagrame. Fanúšikovia sú spokojní. Bude veľmi zaujímavé sledovať, aké reakcie budú ľudia mať na zvyšok skladieb. Na tie si bude musieť široká verejnosť ešte chvíľu počkať. Prostredníctvom YouTube budú tracky pribúdať postupne a zrejme až počas budúceho roka. Na streamovacích platformách bude album k dispozícii pravdepodobne na prelome rokov. Detaily upresnia chalani z DMS.

⇒ Album HUHU si vieš objednať na TOMTO ODKAZE

Najlepší album DMS?

Vždy je dobré, aby hudobný projekt, ktorý interpret vydá ako najnovší, by mal byť zároveň tým najlepším, čo kedy vydal. Rovnako vznik CD vidí v prípade albumu HUHU aj Separ. „Názor si spravíte sami, keď to budete počuť. Za mňa je to náš najlepší album,“ napísal na sociálnej sieti Instagram. Zatiaľ je priskoro hodnotiť, ale prinajmenšom sa môžeme domnievať, že toto CD bude skutočne ten doposiaľ najlepší album, aký chalani z DMS publikovali.

Zúfať nebudú ani fanúšikovia merchu. „Bude k nemu hromada merchu a rôznych iných pi.oviniek. Takže si nezabudni svoju objednávku rozšíriť aj o niečo z toho a určite si pribaľ do objednávky moju tyčinku Extrem,“ Separ nezabudol urobiť reklamu, ako sa patrí. Každopádne, aktuálne dianie nasvedčuje tomu, že o DMS všetci budeme v závere tohto kalendárneho roka hovoriť skutočne vo veľkom. A nezabudni: „Albumy a merch odosielame do Vianoc!“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.