Vychádza kniha o českom rape: O čo sa jedná? (VIDEO)

Rap je žáner, ktorý definuje generáciu. To netvrdíme len my, to je fakt. Toto tvrdeni platí predovšetkým v českých a slovenských reáliách. Za riekou Moravou dospeli k zaujímavému kroku. V Českej republike vychádza kniha o českom rape. Jej súčasťou sú mená ako Yzomandias, Ektor, Viktor Sheen, Marpo či ďalší. Množstvo zaujímavých informácií, faktov a rozhovorov, ktoré doteraz neboli známe. 

Vychádza kniha o českom rape

O čo sa jedná? Viac vám prezradí toto video, ktoré figuruje na video platforme YouTube. Kniha o českom rape vychádza oficiálne 12. októbra 2022 a kúpiť si ju budete môcť aj vy. Dostupná je na tomto odkaze. Niečo takéto tu ešte nebolo.

Toto píšu samotní tvorcovia: „Kniha českej rap je pocta najobľúbenejšiemu žánru súčasnosti. Nájdeš v nej informácie o histórii, vývoji i súčasnosti českého rapu. Obsahuje exkluzívne interviews s najväčšími menami domácej scény. Informácie, ktoré inde nenájdeš,“ píše sa na oficiálnom webe.

Tomuto projektu dávame palec nahor, je dobré mať podstatné informácie o rape spísané a doslova zhmotnené. Ktovie, či sa niečo podobného dočkáme aj na Slovensku. Neboli by sme proti.

Bude ťa zaujímať: Rapová legenda Lil Wayne oslavuje 40 rokov. Pozreli sme sa na TOP skladby jeho kariéry. Ktorá je tá najlepšia podľa vás? Viac sa dozviete po kliknutí na tento odkaz.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto webe.

Photo credits: YouTube.com/českejrap

Odporúčame