12 mesiacov predplatného za cenu 8: Disney+ štartuje už v júni a na rozbeh ponúka výhodnú predregistráciu

Seriál Moon Knight z dielne Marvel

Seriál Moon Knight z dielne Marvel (Zdroj: Disney)

#Filmoví a seriáloví fanúšikovia sa už dnes môžu prvýkrát nezáväzne zaregistrovať na predplatné Disney+ na Slovensku a využiť tak exkluzívnu uvádzaciu ponuku vo výške 63,90 eur. Za cenu ôsmich mesiacov tak získaš predplatné na dvanásť mesiacov. Cena je vypočítaná na základe bežného mesačného predplatného pri spustení služby.

Uvádzacia ponuka bude dostupná pre tých, ktorí sa nezáväzne registrujú do polnoci 13. júna 2022. Ponuku treba využiť do 26. júna. Streamovacia služba bude spustená na Slovensku 14. júna a bežná cena mesačného predplatného je 7,99 eur, ročného zasa 79,90 eur.

Seriál Boba Fett zo sveta Star Wars
Seriál Boba Fett zo sveta Star Wars (Zdroj: Disney)

Star Wars, Marvel, Pixar a oveľa viac

Ako predplatiteľ budeš mať prístup k seriálom Boba Fett a Mandalorian a ihneď od spustenia bude dostupný aj fanúšikmi očakávaný seriál Obi-Wan Kenobi. Pripravený je aj seriál Moon Knight z dielne štúdia Marvel s Oscarom Isaacom v hlavnej úlohe.

K dispozícii bude aj na Oscara nominovaný film Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch, v ktorom hlavné úlohy stvárnili Simu Liu a Awkwafina. Chýbať nebude ani ďalší film nominovaný na Oscara Luca od štúdia Pixar, ale ani tohtoročnými Oscarmi ocenené filmy Encanto či Cruella.

Film Encanto
Film Encanto (Zdroj: Disney)

Jedno predplatné, všetky výhody

Disney+ ponúkne vysokú kvalitu obrazu a možnosť streamovať až na štyroch zariadeniach naraz, neobmedzené sťahovanie až na desiatich zariadeniach, podporu IMAX Enhanced pri vybraných tituloch, možnosť nastavenia až siedmich rôznych profilov, ako aj možnosť nastavenia detského profilu s ľahko ovládateľným rozhraním určeným pre deti, ktorý poskytne prístup k obsahu primeranému ich veku.

Ako získať uvádzaciu ponuku

  • Navštív web Disney+, kde sa môžete zaregistrovať a kde nájdete všetky pravidlá a podmienky
  • V deň spustenia Disney+ (14. júna) dostanú registrovaní užívatelia odkaz na exkluzívnu ponuku
  • Uvádzacia ponuka bude k dispozícii len pre tých záujemcov, ktorí sa zaregistrujú do polnoci 13. júna

Čaká ťa tento rok maturita? Uč sa s našim maturitným podcastom Schooltag!

Zdroj: hashtag.sk, Disney+
Odporúčame