V máji sa na obrazovky vráti obľúbená postava zo sveta Star Wars: Sleduj prvú ukážku seriálu Obi-Wan Kenobi

Obi-Wan Kenobi premiéruje na Disney+ už v máji

Obi-Wan Kenobi premiéruje na Disney+ už v máji (Zdroj: Disney)

#Po Mandalorianovi a Boba Fettovi sa hlási aj ďalšia, mimoriadna populárna postava z pera Georga Lucasa. Na Disney+ už túto jar zavíta dlho očakávaný seriál Obi-Wan Kenobi. Hlavnú postavu si, ako inak, strihne sám Ewan McGregor (Kenobi z prequel trilógie Star Wars).

Luke Skywalker vyrastá na púštnej planéte Tatooine. Obi-Wan stráži syna Darth Vadera a čaká, čo z mladíka vyrastie. Na planéte sa však začínajú objavovať žoldnieri a lovci a tak prímerie nebude trvať tak dlho, ako Kenobi očakával. Zasadením sa dostaneme medzi epizódy tri a štyri a podľa ukážky to vyzerá, že Luke má asi 8 rokov.


Disney otvára rezort inšpirovaný legendárnou Star Wars ságou: Návštevníkom ponúkne viac než ubytovanie!


Okrem McGregora sa v seriáli objavia aj iní známi herci. Owena Larsa si zahrá Joel Edgerton, hlas Dartha Vadera bude patriť Hadenovi Christiansenovi a zatiaľ neznáme úlohy stvárnia aj Kumail Nanjiani, Benny Safdie a O’Shea Jackson jr. O réžiu všetkých dielov sa postarala Deborah Chow (Mandalorian, Better Call Saul, Mr. Robot) a nad scenárom mal dohľad aj sám George Lucas.

Prvá série, ktorá snáď nebude jediná, obsahuje 6 častí zatiaľ neznámej stopáže. Disney sa rozhodlo, že bude epizódy na svoje streamovacej stanici vydávať postupne jednu za druhou. Tá prvá bude dostupná 25. mája, no milovníci binge-watchu si určite radi počkajú do 29. júna, kedy budú vonku už všetky. Vtedy bude možno stanica dostupná aj na Slovensku. Tešíš sa na seriál?


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame