Detský modeling má novú hviezdu: Chlapček je synom ruskej športovej legendy

instagram

#Deti sú súčasťou modelingu a či sa to niekomu páči alebo nie, zdá sa, že to tak ešte dlho zostane. Byť detským modelom znamená pre malého človiečika sľubnú kariéru. Už v minulosti sme vám priniesli niekoľko článkov o detských modeloch. Napríklad o najkrajšom dieťati pre módnych gigantov,  albánskych dvojičkách či detskej modelke, ktorá pobúrila verejnosť. Tentoraz k zástupu detských modelov pribudol iba 4-ročný blonďavý chlapček.

Alexander má našliapnuté na fantastickú kariéru. Len nedávno zažiaril na módnej prehliadke známej značky a už sa aj objavuje na titulkách časopisov. Jeho dlhé blond vlásky, modré oči a šibalský pohľad tvoria z malého chlapca doslovne miláčika pre módny priemysel. Už teraz má na isntagrame takmer 220-tisíc fanúšikom, čo sa nepodarí ani niektorým (slovenským) celebritám.

Ak by mu to ale v módnom biznise nevyšlo, o jeho život v blahobyte je ale zdá sa, už postarané teraz. Alexander je totiž synom krásnej modelky Yany Rudkovskayaovej, ktorá je manželkou ruskej športovej legendy Jevgenija Pľuščenka. Známy krasokorčuliar sa snaží synčekovi venovať najviac ako sa dá a rád sa pochváli spoločnými zábermi na jeho instagramovom profile.

To, či sa uchytí ako model alebo pôjde v otcových šľapajách ukáže až čas.

 

Odporúčame