Pre módnych gigantov bola najkrajším dieťaťom: Kristina sa z dievčatka zmenila na krásavicu

instagram

#Pre každého rodiča je najkrajším to jeho dieťa. Na svete je však niekoľko dievčat, ktoré svojím výzorom uchvátili svet. Podobným prípadom je aj Kristina.

Bola iba maličkým dievčatkom z Moskvy, ktoré svojou krásou ohurovalo ľudí po celom svete. To, že sa stane súčasťou módneho sveta bolo viac, než isté. Od troch rokov sa stala miláčikom fotoaparátov. Módny giganti sa o nej vyjadrovali ako o najkrajšom dieťati sveta. Jej krásnu tvár využívali pre svoje kampane svetoznáme značky. Pochváliť sa môže spoluprácou s Vogue, Roberto Cavalli, Dolce & Gabbana alebo Armani.

Dnes má Kristina Pimenová 11 rokov a už pred rokom uzatvorila kontrakt so známou módnou agentúrou, čo sa niektorým modelkám nepodarí počas celej kariéry. Rozporuplné sú však niektoré jej fotografie z pláže alebo z postele a tak nečudo, že sa jej rodičia (mimochodom, jej matka je bývalá modelka a otec známy futbalista) stali terčom kritiky. Malá Kristina vraj kvôli nim prišla o detstvo a slúži iba ako mašina na zarábanie peňazí. Taktiež poukazujú na to, že jej fotografie komentujú aj dospelí muži, častokrát zvrhlým spôsobom.

Kristina sa však nevenuje len modelingu. Štyrikrát do týždňa  má gymnastiku, vďaka čomu aspoň na chvíľku môže utiecť od blesku fotoaparátov. Jej fotografie majú tisícky lajkov, jej účet sleduje viac ako 1,9 milióna ľudí. To, že je Kristina naozaj prekrásna je bezpochýb pravda a už teraz má našliapnuté na skvelú kariéru.

Odporúčame