DePlusGe budú vydávať album a predstavujú nám nový videosingel

Pozná niekto z vás Martinskú kapelu Original Flow? Ak áno, zrejme to budú starší fanúšikovia, keďže chalani z tejto skupiny prestali tvoriť približne okolo roku 2010. Minulý rok však vydali album Finále a odohrali s ním aj niekoľko koncertov po Slovensku. Dvom členom tejto kapely sa však v nedávnej dobe rozrástla rodina a ako crew si chalani dali pauzu, ale niektorí vo svojej tvorbe pokračujú.

Konkrétne GXA a Direktor tvoriť neprestali a vytvorili spoločný projekt DePlusGe, pod ktorého hlavičkou aktuálne usilovne pracujú na novom albume, ktorý by mal niesť názov Playlist a vydaný by mohol byť budúci rok. Niektoré veci už majú borci nahrané a pokračovať plánujú na jeseň tohto roka. Album sa nahráva v Brne v štúdiu Amaro Records a DePlusGe nám z neho len nedávno priniesli prvú ochutnávku.

Jedná sa o videosingel, ktorý nesie názov Nepriestrelná Vesta a chalanom na ňom hosťuje K.O.MC. O produkciu tohto tracku sa postaral Kiko a videoklip ku tomuto singlu pripravili FrameinFrame. Toľko ku všeobecným informáciám, viac už dodávať hádam netreba, tu je konečný výsledok tejto spolupráce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *