Tomáš Deák a Michal Martínek poznajú mená svojich súperov: Premiéru v ACA si obaja odbijú o necelé 3 týždne

Deák a Martínek v ACA

Deák a Martínek si odbili svoju premiéru na ACA 114 (Zdroj: Instagram/_tomas_deak, michal_blackbeard_martinek)

#Bývalí šampióni organizácie Oktagon MMA Tomáš Deák a Michal Martínek nedávno prestúpili do organizácie ACA. Veľmi mladá ruská organizácia zažíva v poslednej dobre veľký vzostup a kvalitou patrí momentálne medzi najlepšie na svete. Debut v tejto organizácii čaká na galavečeri ACA 114 oboch borcov. Turnaj je naplánovaný na štvrtok 26. novembra.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš Deák (@_tomas_deak),

Svetové mená

Ako prvý z tejto dvojice spoznal súpera Tomáš Deák. Dvojnásobný šampión Fight Nights Global nastúpi proti favorizovanému Gruzíncovi Vazhovi Tsiptaurimu. Ten aktuálne disponuje so skóre 9-1-1 a s výnimkou jednej remízy drží šnúru 7 víťazstiev za sebou. Naopak Tomáš svoj posledný zápas na turnaji IAF 2 prehral na body.

Michal Martínek spoznal meno svojho súpera len nedávno a ním bude Daniel James z USA. James v poslednej dobe nastupoval proti svetovým menám. Jeho 2 posledné zápasy prehral a upravil svoje skóre na 9-5. Martínek naposledy šokujúco zdolal Viktora Peštu a obhájil titul Oktagonu v ťažkej váhe.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Michal Blackbeard Martínek (@michal_blackbeard_martinek),

Hodnotenie súperov

K Jamesovi sa Martínek vyjadril takto: „Je to veľký chlap k 2 metrom a 120 kilogramom, takže od neho očakávame silu a tlak. Ale to je v poriadku. Ja aj tak nerád čakám a už sa nemôžem dočkať zápasu,“ povedal pre portál MMA Shorties. Daniel James je rozhodne komplexný bojovník. Z 9 víťazstiev ukončil 4 via KO a 4 via submission, pričom len raz vyhral na body.

Vazha Tsiptauri bude pre Deáka ťažkým orieškom. Uvedomuje si to aj samotný Tomáš a takto zhodnotil svoj gameplan: „Myslím si, že je to dobrý, šikovný a skúsený bojovník, ktorý dominuje hlavne vo wrestlingu. Myslím si, že naňho bude platiť aj postoj, ale aj prenesenie boja na zem.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš Deák (@_tomas_deak),

Zdroj: svetmma.sk, mmashorties.cz, hashtag.sk
Odporúčame