Dano Kapitán, Prešporskí Junáci a Laky Deff odohrajú svoj koncert už tento štvrtok

Dano Kapitán, Prešporskí Junáci a Laky Deff odohrajú svoj koncert už tento. štvrtok

Vieš, čo budeš robiť 30.7.? Nič si neplánuj, máme pre teba program!

Leto je v plnom prúde a verím, že ťa dobré žúrky stále neprestávajú baviť. Veď kto by si len neužil obľúbený drink v ruke za sprievodu príjemnej hudby?

Prešporskí junáci v zložení Dano Kapatán, Mike Bobula & Adam Noška a talentovaný rapper Laky Deff ťa pozývajú spraviť si kvalitný štvrndelok pri fajnovej muzike.

Chlapčenská formácia Prešporskí Junáci sa hlási o slovo po dlhšej hudobnej pauze, no nadšencom kvalitného prevedenia akustickej verzie R&B ich netreba špeciálne predstavovať. Keď sa v roku 2015 objavil dovtedy neznámy Dano Kapitán ako hosť na albume Halfway to the Grave Grave skupiny Lavagance a neskôr účastníkom, televízneho projektu the Voice bolo jasné, že sa dočkáme novej, špecifickej hudby. Dnes Dano Kapitán spolupracuje s najzásadnejšími interpretmi našej scény. Vypočujte si jeho najnovší song, ktorý uzrel svetlo sveta len pred pár hodinami.

Okrem sólo kariéry však venuje čas aj skúšaniu s Prešporskými Junákmi, za ktorými stojí celá rada úspešných vystúpení. V ich playlistoch nájdete cover verzie od velikánov ako Stevie Wonder, Michael Jackson, Craig David, John Legend – až po starú klasiku – Beatles, ale aj ich autorskú tvorbu.

Na svoje si prídu aj priaznivci rapu. Laky Deff sa hudbe venuje už niekoľko rokov a hip-hopová scéna ho registruje najmä vďaka skladbám Daj mi viac, Utekáš, Kreslo či Schopnosti choré. Rodák z Petržalky a pri hudbe je už od svojich dvanástich rokov. Pôsobil aj ako DJ no neskôr sa vrátil späť za mikrofón, kde mu to ide asi najlepšie.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Prinesie Pil C tento rok pokračovanie série Peroxid?

Čaká nás teda nezameniteľný hudobný zážitok od partičky Bratislavčanov, ktorí milujú hudbu dušou i telom.

KEDY A KDE?
V Bratislavskom caffe Bianco na Legionárskej 10!
Štartujeme o 19:00
Vstup je voľný a kapacita obmedzená.
Tak čo, vidíme sa?

Odporúčame