Dame vydáva na YouTube ďalšie lyrics videá z albumu 100RY: Počul si všetko?

Dame pokračuje v tom, o čom sme vás informovali už pred niekoľkými dňami. V tomto období publikuje na video platforme lyrics videá jednotlivých trackov zo svojho druhého sólového albumu 100RY, ktorý vyšiel šiesteho júna v tomto roku. Je možné, že existuje skupina ľudí, i keď pravdepodobne malá, ktorá sleduje Dameho, no ešte nepočula všetky skladby z jeho aktuálneho albumu. Práve pre takých z vás bude tento text zrejme najviac obohacujúci.

Dame patrí medzi najkreatívnejších ľudí, ktorí sa objavujú na československej hudobnej scéne. V slovenskom rape je veľmi uznávaný, pričom na albume 100RY sa nepostaral len o rap, ale aj o tvorbu hudbu. Dalo mu to poriadne zabrať, preto investoval veľa energie do toho, aby čokoľvek, čo vyšlo ohľadom jeho nového CD, bolo na vysokej úrovni. Iné to nie je ani s aktuálnymi lyrics videami. Nejedná sa o „suchý“ text, ale ak ste sledovali Dameho snippet, ktorý vyšiel krátko pred samotným albumom, tak už sú vám niektoré zábery veľmi dobre známe.

Tento člen DMS začal s publikovaním trackov spolu s textom pred niekoľkými dňami, pričom o prvej várke sme vás už informovali, postupne sa objavujú na YouTube ďalšie a ďalšie skladby, pričom, ako sa zo samotných pozretí na tejto platforme zdá, tešia sa veľkej obľube. V čase, kedy nie sú kultúrne akcie a nedá sa koncertovať, je to dobrý nástroj na to, aby rapoví priaznivci ostali vo vare, v tej správnej rapovej prevádzkovej teplote.

Vonku je skladba Rešpekt s Michajlovom, pričom táto československá spolupráca ťa zoberie do obdobia slovenských dejín, kedy si za odvážne reči mohol skončiť s poriadnymi problémami.

Skladba 10QSOMUCH so Separom patrí z celého albumu 100RY medzi najlepšie a najpopulárnejšie. Myslíme si, že ak máte radi DMS, tak oceníte aj toto lyrics video, ktoré, aj keď jeho podstatou je prezentovanie textu skladby, vás dozaista zaujme.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
3 dôvody, prečo má Dame v SK rap game vlastnú ligu

Dame tomu Veril. Veľmi pekný track, ktorý vás vyslovene prinúti k tomu, aby ste sa zamysleli nad niektorými vecami zo života. Celkovo, Dameho album, ako sme už niekoľkokrát spomínali poskytuje kvalitu, zábavu, zaujímavých hostí, ale v neposlednom rade aj veľkú výpovednú hodnotu. A presne tak by to v konečnom dôsledku malo byť.

Foto: Dame, profil na Instagrame

Odporúčame